Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jezollo

Potrzebna opinia do zestawu! Mój budżet to około 2000 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Mój budżet to około 2000 zł.

Mam już kartę graficzną - Gigabyte GTX 660 OC - dlatego odpada to z wyliczeń :)

 

 

Myślałem o s1150 i wydaje mi się, że dobry byłby i5 4690k. (dobrze/źle ?)

Płyta - asrock z97 pro4 (dobrze/źle?)

 

I mam problem z doborem do tego dysku twardego, zasilacza oraz pamięci ram i chłodzenia cpu. Wydaje mi się, że konieczne będzie 8gb ram (myślałem o 1333 lub 1600 MHz, w cl9 lub cl10)

 

Obudowę, napęd wezmę najtańsze jakie mają w sklepie za rogiem :E

 

Potrzeba mi konkretnej wypowiedzi i możliwie jak najprędzej, gdyż jutro musiałbym już składać zamówienie :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz z procem do podkręcania trzeba około 2.4 tyś żeby to miało ręce i nogi. Jak bez K procek spokojnie w 2 tyś się zmieści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak zestaw do kręcenia to przynajmniej 2300 jak tutaj i nie bierz byle jakiej obudowy bo to mija się wogóle z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sandrok nie rozumiem na jakiej podstawie wyraziłeś taką opinię. Swoją drogą w żaden sposób nie pomogłeś, bo nie odpowiadasz na zadany pytajnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sandrok nie rozumiem na jakiej podstawie wyraziłeś taką opinię. Swoją drogą w żaden sposób nie pomogłeś, bo nie odpowiadasz na zadany pytajnik

Na podstawie logicznego myślenia. Nie da rady w 2 tyś wcisnąć tego co byś chciał żeby to ręce i nogi miało... odp.: dobrze dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bojka123, dzięki za podany zestaw, o to mi własnie chodziło, te 300 można ewentualnie dołożyć, jeśli wyraźnie przekłada się to na wydajność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcę jeszcze zapytać.. msi z97-g43 to najtańsza z płyt mająca chipset z97.. - czy ta płyta w tym zestawie poradzi sobie i nie będzie najsłabszym ogniwem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz z procem do podkręcania trzeba około 2.4 tyś żeby to miało ręce i nogi. Jak bez K procek spokojnie w 2 tyś się zmieści

Dobrze prawi.

 

Powiem tak zestaw do kręcenia to przynajmniej 2300 jak tutaj i nie bierz byle jakiej obudowy bo to mija się wogóle z celem.

W tym zestawie mobo na asrock z97 pro4, pamieć na goodram dual 1866mhz i zasilacz na thermaltake se 530w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...