Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SniperX

Netbook używany do 500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w podanej kwocie da radę upolować netbooka, który będzie jakoś działał, poradzi sobie z officem, prostymi rysunkami w autocadzie, z jakimiś podstawowymi obliczeniami np. w matlabie, z jakimiś starszymi grami (ale to bardzo rzadko), najlepiej z matową matrycą, z długo trzymającą baterią przy średnim obciążeniu (z jakieś 5h mile widziane), najlepiej z modemem ? Z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,chcoiaż moim zdaniem jest to bez sensu ponieważ za 500zł kupisz nawet nowego tableta i posłuży Ci tak samo jak netbook a będzie przynajmniej na gwarancji,więc poważnie się nad tym zastanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CAD na tablety? Możesz szukać netbooka z AMD jakims starym, ale zabawa na nim to będzie katorga. Ja mam Hp mini 210-4160ew: ma to w sobie Intel Atom n2800, wrzuciłem mu 2GB RAM. 5h, wytrzyma, w office da się nim działać, program GISowy [QGIS] działa jakoś, SPSS też na nim działa. Nie mam w nim matowej matrycy, mam modem 3G. Nie jest w idealnym stanie [porysowania ekranu typowe dla tego modelu, ale ja jakos działam na nim i daje rade.

 

CO więcej - chcę go sprzedać bo kupuje nowy sprzęt, jakbyś mieszkał gdzieś w okolicach Warszawy to moglibyśmy pogadać o sprzecie. Jakbys był zainteresowany to napisz na PW, udziele wszelkich informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...