Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

przemek3451

jx500 zła jakośc zdjęć i filmów

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, posiadam aparat Fujifilm jx500. Zdjęcia na zewnątrz wychodzą dobre, lecz w pomieszczeniu, że tak to nazwę, zdjęcia wychodzą zaśnieżone. Filmy to samo. Pora dnia nie ma nic do rzeczy, bo czy dzień czy noc to jakość ta sama. Nie wiem jak prezentują się filmy na zewnątrz, ale nagrałem kilkusekundowy filmik żeby to pokazać. (tak jak napisałem wyżej, czy jest normalnie jasno, czy światło żarówkowe to bez różnicy) Z ustawień wybrane są moim zdaniem najlepsze opcje (w sumie to raczej nic trudnego ustawić najlepsze bo przejrzyście wszystko jest napisane). Czy ktoś wie co może być przyczyną? Wiem, że aparat jest z dolnej półki no ale bez przesady, że aparat 5mpx w telefonie robi lepsze zdjęcia/filmy niż taki aparat.

Filmik umieściłem na dropboxie, nie trzeba pobierać zobacz

Pozdrawiam

 

Edit

Film wrzuciłem na youtube: klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że ten wątek wprost wynika z wątku wspomnianego wyżej. Dosyć ciekawy zbieg okoliczności :>

Na szczęście jest na forum nasz kolega, profesjonalny fotograf, vhp, który wyprostuje wszelkie niejasności i rozwiąże problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fotografem. Mam tylko niezłego, acz trochę przereklamowanego samsunga EX1, który mimo wszystko dobrze wypada w porównaniu do większości kompaktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem film na youtube.

Jeśli chodzi o inny wątek to po prostu zbieg okoliczności, szukałem forum na którym ktoś byłby w stanie pomóc i padło na Was ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten film jest prywatny.

Przepraszamy za usterki.

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość predatormax

Najprostsza małpka brak manualnych ust - Zmień aparat.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak nie tylko ja to mam, myślałem że po prostu coś padło

 

w takim razie to wszystko...

 

dzięki

pozdrawiam

 

można zamknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jakaś zmowa z tą lepszą jakością komórek?

 

bo wg mnie na tym filmiku kolega ma włączoną żarówkę w pokoju 40W i chce by taki kompakt zrobił dobre nagranie LOL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...