Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

damian0507

[Upgrade] AMD, 1000-1100zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam dylemat, otóż myślę nad zmianą sprzętu w granicach 1000, 1100 zł. Sprzęt byłby wykorzystywany do gier ale też i innych zadań.

Z gier to głównie do CS:GO ale też może i do nowszych pozycji. Komputer byłby też do zabawy różnymi programami typu Photoshop, Cinema 4d, WinRar

Mam na tą chwilę stary procek athlon x2 2.61 ghz i do niego płytę główną Asrock n68-gs fx, siedzi też zasilacz 400-sto watowy (nie pamietam dokaldnie marki ale mogę sprawdzić).

 

Myślę nad takim zestawem:

Procesor: http://www.morele.net/procesor-amd-fx-6300-socket-am3-64bit-3-5ghz-95w-cache-14mb-box-fd6300wmhkbox-532173/

Karta graf.: http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-r9-270-2gb-gddr5-256-bit-hdmi-2xdvi-dp-r9-270-gaming-2g-599531/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawą jest napisanie modelu zasilacza bo zapewne to jakiś no name. Polecam też pomyślenie o używkach. Ta płyta główna będzie miała problem z FXami jest to słabiutka płyta pod tak prądożerne procki. Ja bym pomyślał o zmianie platformy, ewentualnie jak strasznie dużo nie grasz można kupić płytę z fx 8320 do tego chłodzenie i zapewne zasilacz no i potem dopiero na grafikę uzbierać. Podaj jeszcze ile i jaki ram masz i grafikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesory AMD kiepsko sobie radzą w CS:GO (gra oczywiscie na nich jest w pełni płynna), ale na tle konkurencji oferują baardzo małą ilość klatek na sekundę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...