Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

latouffe

Kino domowe bez DVD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem kompletnym laikiem w tej sprawie. Jak sie znam na komputerach to wszystko co dotyczy kina domowego nie tykam patykiem. Az tutaj nagle jak grom z nieba - tato chcialby otrzymac na urodziny kino domowe. I tutaj moje pytanie czy da sie kupic same glosniki? Poniewaz wiem ze rodzice nigdy nie ogladali filmow z DVD, jedynie TV albo iplex itd.

Czy sa jakies glosniki 5.1 ktore da sie podlaczyc pod TV? czytalem ze DVD jest obligatoryjne ze wzgledu na amplituner i na zlacza...

Pokoj ma chyba 4x6 albo i wiecej a telewizor to chyba 42 cale (nie pamietam marki :( )

 

EDIT: Chyba jednak wybiore SAMSUNG HT-F455. Czy jest to dobry sprzet? Dziekuje

 

Dziekuje bardzo za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wyjścia ma TV?

Ma optyczne?

Edit:

I co to znaczy kino domowe. Co ma być w zestawie. Tylko kolumny i wzmach, czy jeszcze jakieś dodatki w stylu odtwarzacz mp3 itp.

 

W samsunga ja osobiście bym się nie pchał, bo moim zdaniem oni po prostu nie potrafią zrobić dobrze grającego sprzętu. Już wolałbym Logitechy...

http://allegro.pl/glosniki-5-1-logitech-z906-thx-500w-3d-gw-okazja-i4610245071.html

 

Generalnie te tanie zestawy kina domowego można sobie wsadzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...