Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wojtekb8

Błąd przy instalacji Windows 7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam ogromny problem z zainstalowaniem systemu. Mianowicie instalacja dochodzi do 33% i wyskakuje błąd (kod 0x80070570). Próbowałem instalować kilka różnych obrazów systemu, zawsze to samo. Dodam, że dysk był sprawdzany MHDD i wszystko jest dobrze, robiłem też test ram programem memtest, również nie wykazało błędów. Już skończyły mi się pomysły i nie wiem co dalej robić :( Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymień RAM, spróbuj z jedną kością, jeśli masz dwie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niestety jedną. Czytałem wcześniej, że może to być problem z ram, jednak na memteście wszystko ok, a nie mam za bardzo możliwości włożyć innej pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz płytę główną? Spróbuj przestawić w BIOSIe tryb z AHCI na IDE albo na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam laptopa Samsung NP530U3C-A05PL. Próbowałem też różnych opcji z AHCI, nic nie dało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałbym wyczyścić dysk docelowy z układu partycji i podzielić jeszcze raz.

Możesz też spróbować zrobić pełny format partycji docelowej.

 

W jaki sposób instalujesz system? Jeżeli z płyty cd to możliwe że napęd jest trefny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas sprawdzania dysku przez MHDD, zerowałem dysk, więc był czysty. System instaluję przez pendrive (nie mam cd). Instalowałem z 2 różnych penów przez inne usb. Spróbuję pożyczyć dzisiaj w serwisie kość RAM, pewnie za odpowiednią opłatą i może na innej uda się zainstalować. To ostatnie rozwiązanie, które przychodzi mi do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...