Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kelmix

Słuchawki z mikrofonem z telefonu do pc'ta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak to mówią, skąpy płaci dwa razy ;/ W moim przypadku chyba będzie podobnie....

Niedawno poszukiwałem słuchawek dokanałowych, głównie do użytku z telefonem(słuchanie muzyki, rozmawianie, filmy itd) jak i do komputera, gdyż bardzo miło mi się na takich słuchawkach gra ;)

Myślałem nad Razer Hammerhead pro, jednakże wersja z mikrofonem kosztuje około 300zł także sobie je darowałem myśląc że nie ma co przepłacać za markę ;/ Na allegro dorwałem w dobrej cenie JBL j33i w cenie około 200zł. Jestem zadowolony z zakupu gdyż słuchawki spisują się fenomenalnie, wszystko ładnie gra, mikrofon działa poprawnie(z telefonem) a i cena była dość przystępna... Ale dziś nie o tym :D

Błędem wyboru JBL był fakt, iż firma JBL nie tworzy sprzętu dla graczy, także w zestawie nie ma tak przydatnej rzeczy jak rozdzielacz kabla od słuchawek na taki który umożliwia podpięcie słuchawek do gniazda komputerowego słuchawka/mikrofon ;( No i tu jest problem, bo gra się na JBL'ach fajnie, ale niestety przez brak rozdzielacza nie mogę korzystać z mikrofonu co prowadzi do kuriozalnych sytuacji, kiedy to grając na głowie mam dwie pary słuchawek. Dokanałowe JBL a do tego na czole olbrzymie Syberie tylko po to, żeby mieć mikrofon.

Niestety nie zamierzam inwestować w mikrofon stojący, gdyż nie za bardzo mam gdzie go umieścić, a aktualnie nie mam na stanie kolejnych 500zł na mikrofon pojemnościowy z jakimś rozsądnym uchwytem także poszukuję rozdzielacza. Czegoś takiego:

http://www.amazon.com/Exclusives%C2%AE-Smartphone-Headset-Adapter-01-PH35-PC35/dp/B00JWVR880/ref=pd_cp_pc_3

Nie wiem czy za słabo szukałem, czy po prostu na rynku polskim tego typu rozdzielacze są rzadkością, jednakże bardzo potrzebuję takiego ustrojstwa, także jeżeli ktoś wie gdzie mógłbym się w coś takiego wyposażyć to byłbym wdzięczny.

Z góry przepraszam za moją przydługą historię, wiem że całość mojego problemu można by streścić w dwóch zdaniach, jednakże tak już mam że lubię się rozpisywać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z calej sytuacji najbardziej ciekawi mnie jak masz zalozone drugie sluchawki - Siberie, bo sposob zalozenia ich na czolo, tak jak okresliles, jest dla mnie dosc niespotykany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...