Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

procent_raper

Co to za wtyczka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Ostatnio poszedłem do sklepu komputerowego i spytałem się o przejściówkę do kabla od monitora zostałem zbrukany totalnie przez niemiłą Panią zza lady. Chciała mi wcisnąć zwykła przejściówkę DVI ale moja karta ma inne wejście. Powiedziałem jej to, to ona wyjęła kartę graficzną z pudełka i pokazała ale to było wejście DVI-I dual link i przejściówka która chciała wcisnąć pasowała :P (chyba standardowa dla kart tylko moja jakaś inna). Coraz bardziej zaczęła mnie cisnąc i naskakiwać na mnie więc postanowiłem wyjść z sklepu i poszukać na allegro ale nie mogę znaleźć. Dodaje w załączniku zdjęcie karty graficznej od tyłu ^^ Dodam że jestem kompletnie zielony na temat wtyczek gniazd itp. więc proszę o pomoc. Przejściówka potrzebna bo drugi monitor muszę podłączyć.

 

 

Link do zdjęcia : Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz drugi monitor po analogowym d-subie podłączyć? To Cię trochę będzie kosztować, bo aktywne przejściówki są drogie, i do tego jeszcze wprowadzają laga.

Serio żaden z monitorów nie ma cyfrowych wejść by używać chociaż jednego kabla z tego tysiąclecia? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie znajdziesz takiej przejściówki, bo jak widać na załączonym obrazku, ty masz DVI-D, a do takiego wyjścia, monitora analogowego (tak zakładam) nie podłączysz bez konwertera, a w cenie konwertera to masz nowy porządny monitor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...