Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jaman1

Steelseries 5h v3, karta dźwiękowa jaka ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od 3 dni jestem posiadaczem słuchawek steelseries 5h v3.

 

Słuchawki służą tylko do gier. tzw pozycjonowanie.

 

Mam zintegrowaną kartę dźwiękową co dźwięk nie jest taki jak miał być.

Dlatego szukam karty dźwiękowej głównie do pozycjonowania, cena do 150 zł.

 

z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile, mówiłeś, dałeś za ten headset?

 

 

zapłaciłem 270 zł z przesyłką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepłaciłeś jakieś 270 zł.

 

 

Nie gadaj głupot jak ich nie miałeś na głowie.

 

słuchawki sprawdzają się świetnie, wiem bo sam ich użytkuje, tylko ta karta zintegrowana...

 

pozycjonowanie po prostu cud ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozczaruje Cie - Reznor wiec co gada. Kupiłeś słuchawki wartę 50 zł za 270 zł. Deal życia. Lepiej je sprzedaj puki są coś warte i kup słuchawki z prawdziwego zdarzenia.

 

Co do tematu, do tego starczy integra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal będę się trzymał swojej tezy, że słuchawki do tej ceny spełniają swoje wymagania. Polecało mi je wiele osób z którymi gram którzy mają swój staż i osiągają przyzwoite wyniki w cupach czy innych turniejach. Dodam jeszcze, że miałem na głowie wiele różnych słuchawek do 100 zł, które rozpadały się po miesiącach czasami tygodniach użytkowania co mnie bardzo irytowało. Ja mam swoje zdanie, Wy też także nie ma się o co spinać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie spinia. Dlatego z takimi pytaniami nie idzie się do kumpli od grania, tylko do kogoś kto zna się na brzmieniu słuchawek i sprzęcie audio.

 

Raczej nie inwestuj w kartę dźwiękowa do tych słuchawek, po to aby odtwarzać syntetyczne dźwięki w stratne kompresji. Nic to nie zmieni w brzmieniu czy "pozycjonowaniu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie spinia. Dlatego z takimi pytaniami nie idzie się do kumpli od grania, tylko do kogoś kto zna się na brzmieniu słuchawek i sprzęcie audio.

 

Raczej nie inwestuj w kartę dźwiękowa do tych słuchawek, po to aby odtwarzać syntetyczne dźwięki w stratne kompresji. Nic to nie zmieni w brzmieniu czy "pozycjonowaniu"

 

 

Oni mają z tym do czynienia od kilkunastu lat, swoje raczej znają, zresztą co się będę rozpisywał zakończmy tą rozmowę.

 

// czekam na propozycje od innych osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiem wątpić czy się znają skoro Ci takie coś polecili. Sam się zaczytuje czasem w testach audio słuchawek i każdy poważny autor recenzji by je wyśmiał. Zresztą parę produktów tego typu miałem na uszach, 5 minut i dziękuje. Wystarczy włączyć muzykę i po dyskusji. To że ktoś gra dobrze, nie znaczy że ma słuch. Tak ap ropo, skoro się tak znają to czemu nie mogą Ci poradzić karty dźwiękowej ?

 

Tutaj krótko i na temat: http://itfans.pl/2010/02/07/o-tym-dlaczego-nie-kupowac-lognetmedia-aero-5-1/

 

Tutaj polecane zestawy: audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-do-gier/

 

Ja mam te w Twoim budżecie: audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-superlux-hmc631/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od 3 dni jestem posiadaczem słuchawek steelseries 5h v3.

...

Dlatego szukam karty dźwiękowej głównie do pozycjonowania, cena do 150 zł.

...

Cześć,

 

Słuchawki kupione przez neta? Masz jeszcze 7 dni na zwrot bez podania przyczyny (wpierw o nim uprzedź sprzedawcę). Za odzyskaną kasę kupisz coś lepszego.

 

Karta z używanych, bo taniej: X-Fi Gamer, X-Fi Titanium, Xonar DX, Xonar D1. Wybierz według wolnego gniazda rozszerzeń.

 

rozczaruje Cie - Reznor wiec co gada. Kupiłeś słuchawki wartę 50 zł za 270 zł. Deal życia. Lepiej je sprzedaj puki są coś warte i kup słuchawki z prawdziwego zdarzenia.

...

Puki to taki miś. Póki jest poprawnym wyrazem.

 

...

Tak ap ropo, skoro się tak znają to czemu nie mogą Ci poradzić karty dźwiękowej ?

....

*A'propos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal będę się trzymał swojej tezy, że słuchawki do tej ceny spełniają swoje wymagania. Polecało mi je wiele osób z którymi gram którzy mają swój staż

# Po słuchawki to do kumpli, i to graczy. Nie specjalistów od audio, hm?

# A po kartę dźwiękową na forum to już do specjalistów, i już od pierwszego postu?

# Headset przepłacony. Polecam ostatni najnowszy temat na temat słuchawek dla graczy: LINK A sporo było takich tematów.

# Co do karty dźwiękowej - nie napisałeś nawet czy masz stacjonarkę czy laptopa, i modelu płyty głównej.

# PS. Twój cytat "co dźwięk nie jest taki jak miał być" w pierwszym poście mówi sporo o tym, jakie kiepskie słuchawki kupiłeś, choć jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy, bo nie miałeś nic lepszego i tańszego na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Słuchawki kupione przez neta? Masz jeszcze 7 dni na zwrot bez podania przyczyny (wpierw o nim uprzedź sprzedawcę). Za odzyskaną kasę kupisz coś lepszego.

 

Karta z używanych, bo taniej: X-Fi Gamer, X-Fi Titanium, Xonar DX, Xonar D1. Wybierz według wolnego gniazda rozszerzeń.

 

Puki to taki miś. Póki jest poprawnym wyrazem.

 

*A'propos.

No nic, wtopa... Wierzyć autokorekcie. Posypuje głowę popiołem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem je na glowie i wiecej nie chce.

Nie ReznoR, tylko ja - falusi, napisalem o przeplaceniu. :)

Dokladnie tak jak radzi nietopyrz. Oddaj je do sklepu bez podania przyczyny i kup cos sensownego.

Osoby, ktore Ci je polecaly nie maja stycznosci z audio, a pochlonal je marketing, dzialajacy na zasadzie 'pro ma takie, musza byc super'. To, ze maja wyniki w grach nic nie znaczy. Nie zmienia o faktu, ze z tematem audio maja tyle zwiazane, co nic.

Najlepiej bys wyszedl na tym, jakbys oddal je do sklepu, kupilbys Superlux HMC631 (zobaczylbys, ze one na integrze zagraja o wiele lepiej) i wtedy jesli chcialbys jakas dzwiekowke moglbys dokupic z uzywek X-Fi Gamera lub z nowych Xonara DS.

Nie napisales w temacie czy korzystasz z laptopa, czy PC i nie wiemy jaki rodzaj karty bedzie kompatybilna (rzecz jasna wewnetrznej pod laptopa nie podepniesz); nie napisales jaka jest aktualnie => aktualnie dobra integra moze grac na podobnym poziomie jak wyzej wymienione karty, a moze i nawet lepiej.

 

Btw piszac na forum musisz sie liczyc z tym, ze ktos wyrazi swoje zdanie. To, ze wszyscy negujemy te sluchawki chyba o czyms swiadczy? Chwal swoje, okej, ale my nie piszemy dlatego, by Ci 'pocisnac', a by pomoc, chyba dlatego odpowiadamy.

Swoja droga sluchawki tylko do 'pozycjonowania'? Moze sie myle, ale to powinna byc tylko jedna z cech. Znaczaca - rozumiem, ale ponadto powinienes okreslic inne preferencje, bo czemu i nie maja byc dobre w jakims rodzaju, gatunku muzycznym, jak moze byc, a muzyki na pewno sluchasz, jak kazdy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...