Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Stifmaster8six

[Zamknięty]nowy pc czy ps4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na ile wystarczy mi komputer z kartą gtx780 i procesorem i7 powiedzmy tym 4ghz, czy lepiej ps4?

Ps 4 już nie daje rady z najnowszymi grami ten zestaw który podałeś starczy na jakieś 3 lata w ultra ustawieniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps4 nie daje rady z najnowszymi grami :lol2: ? Przeciez ma wystarczajaco mocy + jeszcze jest zapas w np destiny...

 

 

Moim zdaniem nie ma co tutaj porownywac do gier to konsola. Ps4 bedzie na rynku jeszcze spokojnie 3 lata ( juz jest rok, a ps3 jest od 2007r) a po drugie ps4 kosztuje 1500zl a komputer z i7 i gtx 780 ok4000 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klik Masz tutaj zestaw który pociska ps4 w każdej grze jak małe dziecko. Ps4 już ma powyłączane antialisingi i nie działa na ultra, więc nie mówcie, że ma zapas mocy, a witcher 3 w 30fps? Czy to brzmi jak płynna gra? Raczej nie, a na tym kompie spokojnie sobie pogra. Różnica w cenie między ps4 a tym PC, zwróci się po zakupie 10 premierowych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh i będzie bitwa ;p Nie mam ps4 ale mam wsio wstecz od sony od ps1. I co...i narazie nie kupie ps4 z prostego względu. I nie, nie chodzi o moc tylko o brak exclusivów. Teraz prawie wszystko wychodzi multiplatformowo więc...po co mi ps4. Nawet nowy metal ma być na pc. A jeśli chodzi o wygodę. W gry, które dobrze gra się na padzie to właśnie na nim gram + tv42 na kanapie a wsio leci z pc. A inne gry jak np. Total War na klawie i myszy przy biurku. Ps4 jest mi w tym momencie zbędne. Chyba, że ktoś w ogóle nie ma pc. Normalnie jeśli mamy pc nawet 6-7 letniego to dodajemy 1500-2000tys. i mamy zestaw mocniejszy niz ps4 i wszechstronny. Jeśli tylko do gier i nie mamy pc to spoko - sprzęt wyjdzie 1400zł tylko gry drogie ale to już taki urok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...