Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rymeczek

[Zestaw] Pomoc w wyborze !

Rekomendowane odpowiedzi

W tym budżecie to warto wystartować po lepszą kartę graficzną, zwłaszcza jeśli komputer do gier. Moja propozycja:

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJyNUEEKwjAQ$EvORbJNN9v6B$HoQTyENIfS2krTIir!3exSsBelh5mB2ckM5KVu41DP7aT2Z4VkQGXKaiyT6AWIBSUpDFo55sgmEYhYw1IZs3rxH5dMNd0QPS9yB6yu8AObm33onRQTW5bWgbwSBmGUOS0BsF$evBTna1pKpSVbo5vcsR1DTBbki3FoQmyCf$YSpHIH$Ev3tnP1qXOxfyRbq$cHbAdPKQ**

W moim zestawie oszczędzać za bardzo nie ma na czym, za to przydało by się dołożyć do zasilacza, tudzież płyty głównej. Niemniej sprzęt będzie działał, będzie się dobrze sprawował i jest wydajniejszy w grach od Twojego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie to warto wystartować po lepszą kartę graficzną, zwłaszcza jeśli komputer do gier. Moja propozycja:

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJyNUEEKwjAQ$EvORbJNN9v6B$HoQTyENIfS2krTIir!3exSsBelh5mB2ckM5KVu41DP7aT2Z4VkQGXKaiyT6AWIBSUpDFo55sgmEYhYw1IZs3rxH5dMNd0QPS9yB6yu8AObm33onRQTW5bWgbwSBmGUOS0BsF$evBTna1pKpSVbo5vcsR1DTBbki3FoQmyCf$YSpHIH$Ev3tnP1qXOxfyRbq$cHbAdPKQ**

W moim zestawie oszczędzać za bardzo nie ma na czym, za to przydało by się dołożyć do zasilacza, tudzież płyty głównej. Niemniej sprzęt będzie działał, będzie się dobrze sprawował i jest wydajniejszy w grach od Twojego

Dobry zestaw, ewentualnie dołożyć do zasilacza Smarte Se 530 (modularny) a płyty ATX a tak to super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co ci ssd?

Ssd na system :) chyba ze nie kupować ssd ?

 

W tym budżecie to warto wystartować po lepszą kartę graficzną, zwłaszcza jeśli komputer do gier. Moja propozycja:

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJyNUEEKwjAQ$EvORbJNN9v6B$HoQTyENIfS2krTIir!3exSsBelh5mB2ckM5KVu41DP7aT2Z4VkQGXKaiyT6AWIBSUpDFo55sgmEYhYw1IZs3rxH5dMNd0QPS9yB6yu8AObm33onRQTW5bWgbwSBmGUOS0BsF$evBTna1pKpSVbo5vcsR1DTBbki3FoQmyCf$YSpHIH$Ev3tnP1qXOxfyRbq$cHbAdPKQ**

W moim zestawie oszczędzać za bardzo nie ma na czym, za to przydało by się dołożyć do zasilacza, tudzież płyty głównej. Niemniej sprzęt będzie działał, będzie się dobrze sprawował i jest wydajniejszy w grach od Twojego

To może lepiej kartę gtx770 tylko ze wtedy bez ssd skrzynka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No od dzisiaj w tych cenach to już się gtx770 nie opłaca kupować ;) wyszły 970 więc albo trochę poczekać (pojchać na integrze albo starej karcie) i kupić za jakiś czas 970 albo poczekać na spadek cen 770 co musi nastąpić. Amd pewnie też będzie cieło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko właśnie nie jestem przekonany do amd ale myślę ze poczekam aż opadna ceny gtx770 i kupię ja własnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200zł taniej masz r9 280x, który jest średnio raptem 3% mniej wydajny niż gtx770. Sądzę, że jeśli nvidia obniży ceny swojej karty, to zrobi to także AMD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200zł taniej masz r9 280x, który jest średnio raptem 3% mniej wydajny niż gtx770. Sądzę, że jeśli nvidia obniży ceny swojej karty, to zrobi to także AMD

Tylko wlasnie nigdy nie mialem amd i nie wiem czy sa dobre i wgl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...