Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Escaper

[Zamknięty]Przejściówka.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, zdecydowałem się na słuchawki Razer Electra (głównie ze względu na mikrofon i bassy)i nie piszcie mi tutaj że to zły wybór bo nie tego oczekuje. Chodzi mi o to że z tego co wiem słuchawki i mikrofon są na jednym kablu i czy potrzebuje przejściówki na tą płytę główną?

H61M-P20, karta zintegrowana (realtek)

Okej więc teraz tak, jak nie będzie można tego podpiąć bez przejściówki to jaką kupić/wybrać? Kupuje słuchawki na morelach/agito lub mediaarenie więc fajnie by było gdyby to przyszło za jednym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ci powiedział że w tym badziewiu są: dobry mikrofon i dobre basy? :o

 

A byłeś wogóle na stronie producenta? Czytałeś ostrzeżenie? Wiesz co to jest TRRS?

 

Ze strony Razera:

(Compatible with Apple iPhone, HTC, BlackBerry. The Razer Electra was designed for smart phones and laptops that come default with a 4 pin TRRS audio + mic combined jack. Razer cannot guarantee performance for use with third party splitter cables.)

To nie są słuchawki do komputera.

Pozatym jest cały temat na temat jacka TRRS. TUTAJ>>>

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dużo mi wyjaśniłeś, jacyś kolesie kłócą się czy TRRS jest wygodne czy nie. Przejściówkę TRRS chyba dostać łatwo więc nie powinno być problemu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś przeczytał temat ze zrozumieniem, to wiedziałbyś, że nie ma uniwersalnej przejściówki TRRS. Ale najlepiej odrazu jechać po kimś kto się zna, jesli sam masz inne zdanie, nieprawdaż? Przecież skoro tak łatwo dostać, to nie udawałbyś się po coś takiego na forum, nieprawdaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się że masz takie wysokie mniemanie o sobie, ale odpowiedzi w tamtym temacie jest tyle że nie doczytałem do końca. Nigdzie nie napisałem że się znam, ale nie odpowiedziałeś wcześniej na moje pytanie więc stąd ta odpowiedź, no nic w takim razie szukam dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takim podejściem (prawidłowo powinieneś dostać ostrzeżenie za złamanie paru punktów regulaminu i nikt wcale nie musiał odpowiadać na twoje tematy) - ja umywam ręce. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...