Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dawiddb9

Laptop za ok 2000 na studia

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się na pierwszy rok studiów na AGH na Elektrotechnikę (ale chyba przejdę na AiR) i potrzebuję laptopa za ok 2000 zł. Chcę żeby miał Wina 8, matrycę ok 16 cali, ogarniał programy potrzebne mi na studiach, a w wolnym czasie chce go używać do oglądania filmów i zagrania w jakieś starsze gierki (typu CS, Ghotic czy GTA:SA). Myślałem nad tym

http://allegro.pl/laptop-asus-r510ldv-i5-2x1-7ghz-4gb-1tb-gf820-win8-i4590128643.html co uważacie, a jeśli nie ten to może jakiś inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przyszłego znajomego z kierunku ;) Widzę, że nie tylko ja mam w planach przeskoczenie na AiR :) Na wstępie wspomnę, że studenci z wydziału EEAiB w ramach programu współpracy otrzymują system operacyjny za darmo, po rejestracji w odpowiednich miejscach na początku roku, warto wziąć to pod uwagę [źródło: klik]. W tej cenie znajdzie się już coś fajnego, trzeba jednak wybierać między mocniejszą kartą, a mocniejszym procesorem. Konfiguracja z lepszą kartę i słabszym procesorem I5u gt640, a tutaj również bardzo ciekawy model, z całkiem niezłym procesorem i również gt 740 lenovo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za to info z winem, tylko jak to dokładnie wygląda? i jaki win?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...