Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zdzichowsky

Problem z ustawieniami obrazu.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, dzisiaj kupiłem sobie komputer razem z monitorem. Problem polega na tym, że po zainstalowaniu sterowników do karty graficznej Monitor zmienia położenie obrazu. W ustawieniach monitora opcja 'Ustawienia obrazu' jest wygaszona. Wyczytałem na internecie, że nie da rady zmienić ustawień gdy monitor jest podłączony przez HDMI. Macie jakiś pomysł? Może jakieś nieoryginalne sterowniki? Dziwne jest to, że przed instalacją sterowników do karty graficznej obraz jest równomiernie rozmieszczony, ale też nie da się wejść w ustawienia obrazu. Jeśli nie będzie rozwiązania to kupię przejściówkę D-SUB -> DVI i podłączę go w ten sposób.

ASUS R9 290

AOC I2369VM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Jak na razie ustawiłem sobie tylko rozdzielczość 1680x1050 obraz jest wypełniony, co prawda nie jest ta jakość co FHD, ale do póki nie kupie sobie przejściówki DVI -> VGA to muszę jakoś sobie radzić. Największym problemem jest to, że w mojej karcie nie ma wyjścia VGA. Może na innym windowsie nie będzie problemu, muszę kiedyś sprawdzić, ale jak na razie to nie mam zbytnio czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...