Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mawi2012

Problem kamerka nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

witam kupiłem sobie najtańszą kamerke jaka była czyli tą KAMERA KAMERKA INTERNETOWA USB MIKROFON 6 LED 5MPI i chciałem żeby prZynajmniej z 1 miesiąc działała to tu nic nie wyświetla obrazu ...... jakies rady ??

 

http://allegro.pl/kamera-kamerka-internetowa-usb-mikrofon-6-led-5mpi-i4531286235.html link do strony z której kupiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Pkt 6 reg. Jaki system?

Otwórz menedżer urządzeń. Podłącz kamerkę. Przepisz tutaj jej identyfikator urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USB\VID_05E3&PID_0510&MI_00

USB\VID_05E3&PID_0510&REV_0402&MI_00

 

System win 7 BE

to jest chyba to nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość driverfan

Kamerka za 9zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USB\VID_05E3&PID_0510&MI_00

USB\VID_05E3&PID_0510&REV_0402&MI_00

 

System win 7 BE

to jest chyba to nie

http://binarydb.com/driver/EE-U2-CAM-57983.html

Sterownik znajduje się w systemie, więc powinien wystarczyć tylko program do odbierania obrazu np. Skype.

 

Ostatni raz upominam. Opisz dokładniej problem.

 

serio nikt nie wiem ;./

Nie pisz postu pod własnym postem. Masz opcję edytuj...

 

Kamerka za 9zł...

Co niby miał wnieść ten post do tematu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

System win 7 BE

...

Piracka wersja?

 

i w tym wlasnie problem ze laduje ekran w nieskończonosc .... czyli do wymiany czy co

Pisząc dokładniej, miałem na myśli pełne znaczenie tego wyrazu. Mógłbyś opisać tak sytuację, aby rozmówca który nie ma przed sobą Twojego monitora wiedział co na nim się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piracka wersja?

 

Pisząc dokładniej, miałem na myśli pełne znaczenie tego wyrazu.

system orginalny czyli pisze o zwrot kasy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość driverfan

Co niby miał wnieść ten post do tematu?

 

Ostrzeżenie przed zakupem tak tanich kamerek.

 

Kamerka, która kosztuje 9zł niestety może nie działać, a już o supporcie i sterownikach trzeba zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

system orginalny czyli pisze o zwrot kasy ...

Pokaż menedżer urządzeń z podpiętą kamerką.

Jak testowałeś kamerkę, w jakich aplikacjach?

Przetestują ją na innym komputerze, bo tylko nabawisz się kłopotów, jeżeli zwrócisz sprzedawcy sprawny sprzęt.

Czy wyskakuje jakiś komunikat choćby po dłuższej chwili po podpięciu kamery? Sterowniki zainstalowały się automatycznie, bez problemów?

 

Ostrzeżenie przed zakupem tak tanich kamerek.

 

Kamerka, która kosztuje 9zł niestety może nie działać, a już o supporcie i sterownikach trzeba zapomnieć.

Okay, ale czy w jakikolwiek sposób pomogłeś w rozwiązaniu problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość driverfan

Pomogłem, zaproponowałem zakup bezproblemowych kamerek z dobrą jakością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie pytanie jaka kamerka do ok 40 zł

Po pierwsze, to już jest pytanie na inny temat. Po drugie, zawsze gdy pytasz o rozsądny zakup, rozpisz się bardziej choćby o przeznaczeniu.

 

Pomogłem, zaproponowałem zakup bezproblemowych kamerek z dobrą jakością.

To było pytanie retoryczne. Nastukałeś bezproduktywny komentarz i teraz kolejny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość driverfan

Dobrze, już się nie wypowiadam. Ostatni post. Co tanie to drogie - taka prawda. Mam kamerkę Microsoftu i jakość naprawdę jest rewelacyjna, zarówno obrazu jak i dźwięku i cóż warto jednak dołożyć i mieć komfort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż menedżer urządzeń z podpiętą kamerką.

Jak testowałeś kamerkę, w jakich aplikacjach?

Przetestują ją na innym komputerze, bo tylko nabawisz się kłopotów, jeżeli zwrócisz sprzedawcy sprawny sprzęt.

Czy wyskakuje jakiś komunikat choćby po dłuższej chwili po podpięciu kamery? Sterowniki zainstalowały się automatycznie, bez problemów?

 

Okay, ale czy w jakikolwiek sposób pomogłeś w rozwiązaniu problemu...

 

1.

http://zapodaj.net/f742d3028925f.bmp.html

http://zapodaj.net/8d48255bdb954.bmp.html

2. Skype Omegle (tylko w tym)

3.nie mam innego pc ;/

4. nie bez problemu się zainstalowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stacjonarny na tej stronie nic nie pokazuje czarny ekran 0FPS

driver boostera pobralem i wszystko zaktualizowałem i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby sprawdzić na innym komputerze.

Skończyły mi się pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To akurat wiemy. Liniowy wzrost stężenia gazów cieplarnianych powoduje wykładniczy wzrost przeciętnych temperatur a także wariancji temperatur. Termodynamika i nic poza tym. A jak rośnie wariancja temperatur to i rośnie szybkość wiatrów itd.
    • To zobacz która karta jest najchętniej kupowana i nie patrz na forum gdzie masz jednak miłośników sprzętu z zasobnym portfelem  
    • nieprawda - także, i w późniejszym okresie nawet głównie, żeby mieć rynki zbytu - np GB w 19 wieku produkowała już tyle tkanin, głównie bawełnianych, że rynek europejski i amerykański był dla nich zbyt ciasny, i głównym rynkiem zbytu stały się Indie - i w zasadzie zniszczyły głównie chałupniczy przemysł tekstylny w Indiach, za pomocą ceł, ale i samych cen, bo ręczni tkacze w Indiach nie byli w stanie konkurować z  fabrycznym przemysłem w GB - jest o tym mnóstwo materiałów, a niejaki Marks napisał np że równiny Bengalu pokryły się kośćmi zmarłych z głodu tkaczy indyjskich (o ile pamiętam w artykule z 1857) - raczej przesada, ale w zasadzie zgodne z rozwojem historycznym; dodam, że bawełna na tkaniny z GB pochodziła z USA, choć Indie same były wielkim producentem bawełny, i że Indie już wtedy liczyły ponad  200 mln ludności, gdy np USA ok 50 - więc nie rabowanie z bogactw, których Indie zresztą dużo nie miały (głównym importem z Indii do GB była herbata), było decydującym bodźcem rozwoju krajów przemysłowych, tylko pozyskiwanie dużych rynków zbytu i wykorzystywanie przewagi produkcji maszynowej nad ręczną; czyli potęgi gospodarcze dorobiły się na postępie technicznym, tzn produkcji maszynowej, nie ręcznej, a rabowanie tzw bogactw, które wtedy z reguły były produktami rolniczymi, odgrywało drugorzędną rolę; jeśli już rabowanie, to przede wszystkim niewolników z Afryki do produkcji bawełny w USA i cukru w Brazylii i na Karaibach, bo oba te produkty stały się podstawą masowej konsumpcji w Europie, która napędzała wzrost i umaszynowienie produkcji, itd
    • Właśnie jestem w tym kotle Skończę go i zapoluję na alfę. Dz.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...