Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Arhele

[Zamknięty]Zepsute wejście?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj nagle przestała działać mi jedna słuchawka, juz tak mialem wczesniej, ale wystarczyo tylko przestawic balans i wszystko grało jak nalezy. Teraz to nie działa. Słuchawki grają dobrze na telefonie i mp3. Podejrzewam, ze to coś z gniazdem bo jak wcisne jacka na 3/4 to działają obydwie. Co to może być? Konieczna będzie nowa karta? System to Windows 8, a karta to Conexant SmartAudio HD. Laptop to Lenovo G780

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś, ekhm, gmerać wtyczką w gniazku na różne strony i wciskać mocniej? może użyć trochę siły, coś może nie styka i po chwili zacznie działać. Może też karta być zbyt luźno zamocowana i trzeba dokręcić? Dawno temu karta u mnie nie grała poprzez uwalone złącze pci

 

przepraszam, właśnie zauważyłem że masz laptopa :/ ale z 'gmeraniem na siłę' radzę spróbować mimo to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wetkne ją na 3/4 wejścia i przycisne w dół to wszystko jest okej, inaczej gra tylko lewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna nadzieja że gniazdko się zabrudziło (jeśli to nie jest problem programowy), coś wpadło do środka. Przemyj spirytusem, nawet zmywaczem do paznokci, uprzednio, wacikiem, wyciągając wszystkie brudy które się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie, bo wtyczka była włożona i jedna słuchawka nagle przestała grać, więc raczej nic nie wpadło tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic Cię to nie kosztuje, zajżyj do środka, weź od mamy/siostry zmywacz... Jak chcesz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie trzeba, tak samo nagle jak sie zespuło, tak sie naprawiło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...