Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Salvien

[Zamknięty]Myszka i klawiatura gamingowa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam do was kilka pytań, ze względu na to, że moja poprzednia myszka - Steelseries Xai wyziąneła ducha i niestety nie da się już z nią nić robić, gdyż raz już ją naprawiałem ( wejście usb, kabel ) i po miesiącu znowu coś padło. Nie wiem czemu, ale w poprzedniej myszce występował dwuklik na crollu, którego nie dało rady naprawić. Postanowiłem kupić nową myszkę gamingową. Zauważyłem, że chyba ten pleciony kabel w steelseries xai nie należy od najlepszych. Wszystkie myszki, które miały gumowane kabel lepiej znosiły swoje użytkowanie. Może się mylę.

Zastanawiam się miedzy Steelseries Rival a Kinzu V2. Czy jest jakaś różnica znacząca między tymi dwoma myszkami ? Przecież w grach głównie profesjonaliści grają max na 1600 dpi. Szukam czegoś do 100-200 zł, chociaż nie wiem czy mycha za 2 stówy będzie lepsza od tej za 100 zł.

Zależy mi żeby myszka była symetryczna oraz była dosyć płaska - czyli coś podobnego do poprzedniczki.

Klawiatura jaką obecnie posiadam jest Microsoft Sidewinder X4, niestety po latach swojego użytkowania wywala błędy na komputerze, pisałem już o tym i nikt nie wiedział co z nią jest nie tak. Testowana na innych komputerach i niestety potwierdziła swoją wadliwość. Zastanawiam się nad klawiaturą Razer Arctosa, Lycosa. Jaką jeszcze prostą jak moja poprzedniczka polecacie ?

Cena myszki 100-200 zł

Klawiatura 100-200 zł

Ogromnie dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...