Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zgreg

Granie a czas

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się, jak gospodarujecie czasem żeby w coś zagrać. Przyznam się, że trudno mi na to znaleźć "zasoby" czasowe(praca itp.). Olewacie obowiązki czy się "wyrabiacie"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli gram to godzina na tygodniu max, a tak to wolny czas wole spedzic przy czyms innym (chociazby silownia). Ale jak mam wiecej wolnego czasu (piatek wieczorem/sobota) to zdarza sie, ze pogram 3 godzinki wieczorem ze znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie oglądają TV, chodzą do kina, uprawiają sporty, chodzą do pubów...

Jak ktoś woli grać to część z tego czasu poświęca na gry.

Nie do końca rozumiem temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Ostatnio grałem w 2012r :E w 2015 będę grał po 3 latach przerwy. W GTA V. Też nad tym myślałem i po prostu wydaje mi się, że będę grał tylko w weekendy, bo wtedy mam wolne.. No chyba że na weekend będzie jakaś akcja i wyjście ze znajomymi to wtedy gra będzie musiała poczekać na kolejny tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znajduję czas na grę bez problemu mimo pracy, partnerki etc. Gorzej ostatnio z chęciami. Jedyna gra w jaką od dawna gram to Diablo 3. Ale tak od 2-3 tygodni czuję stagnację i brak rozwoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Ja zazwyczaj wieczorem, przed snem po gram godzinlę. Wypada tak około 4-5-6 godzin tygodniowo.

 

Teraz sobie mass effect przypominajam, jestem przy 3 części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie czas przeznaczam na siłownie, od momentu ogrania the last of us i gta v większość gier to dla mnie crapy. Przez te dwa tytuły strasznie podniosły się moje wymagania wobec nowych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu można się wyrobić. Zależy jakie gry się lubi, jeśli jakieś MMO albo multi to pewnie byłoby o wiele trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie oglądają TV, chodzą do kina, uprawiają sporty, chodzą do pubów...

Jak ktoś woli grać to część z tego czasu poświęca na gry.

Nie do końca rozumiem temat :)

I tyle w temacie ;)

U mnie granie jest mocno okresowe, tj. od kilku tygodni lubię sobie w coś popykać w wolnym czasie, zdarza się z tego powodu odłożyć jakąś pierdołę na później (no, kilka razy też pilniejsze prace, ale z tym walczę, bo nie lubię chodzić niewyspany z tytułu goniącego terminu :E), pewnie za jakiś czas mi się znudzi i przez kilka miesięcy nie będzie mi się chciało za bardzo zabierać za granie aż do kolejnego "ciągu".

Podobnie mam z innymi wypełniaczami czasu, np. od września/października 2013 gdzieś do czerwca tego roku miałem ostrą fazę na czytanie książek i pochłaniałem kilka do nawet kilkunastu tytułów w ciągu miesiąca, teraz czytam do jednej na miesiąc bo mi się za bardzo nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od proporcji (chcesz grać 6+h/dzień? Będzie ciężko) i ilości innych życiowych aktywności.

Zależy to też od chociażby długości snu - spotykam wiele osób, które sypiają nawet po 10h/dobę - tacy mają o parę godzin dzienie mniej na inne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tylko 1 mecz w CSGO i 2 godziny max w Tibię, aby zbić premium staminę. I tak prawie codziennie.

Proponowałbym czas przeznaczony na Tibie wykorzystać w CSa. O tym jeszcze można jakoś rozmawiać publicznie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...