Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Orionghz

Zestaw z monitorem za 5800 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w Temacie, komputer może za 5000 a monitor za 500 i lub 600 klawa i myszka razem za 200

Komputer do grania, przeglądania stron itd

 

Myśle że w takiej kwocie z monitorem to raczej można zbudować ,,potwora''

 

Karta graficzna np GTX 780 Za 2500

+ Procek za 1200

=3700 + 12 gb ramu za 600 albo za 300 jeżeli 8= 4000 albo 4300 i reszta na płyty główne dyski itd

 

PS:Mam nadzieje że na takim sprzęcia będę grał na ultra z 60 fps przez kilka ładny lat (5 lub 6)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw +2x GTX 970 i masz "potwora"..Zestaw ten powinien zapewnić granie na ultra/high przez co najmniej dwa lata.

Całości wyniesie około 500zł więcej.Jeżeli nie chcesz tyle dopłacać to weź 1x970(narazie MSI wygląda bardzo dobrze) jak pojawi się w sklepie i inny zasialcz np.Cooler Master albo Corsair.Nie kupuj GTX 980,ponieważ jest w tym momencie nieopłacalny(kilka kl/s za 1000zł)

Odnoście monitora napisz w odpowiednim dziale.

Za klawiature i myszke nie przepłacaj-góra 200zł.Resztę dołóż do innych podzespołów.

EDIT:Weź te pamięci RAM->KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze się na tym za bardzo nie znam, ale chcę grać w gry na ultra ;) przez przynajmniej 3 lata Przygotowuje się na GTA V na very hight AC Unity na ultra Far Cry 4 na ultra itd ;) Komputra do grania i tylko do grania, żadnej grafiki ;)

 

PS:Jeżeli chodzi o np 970 jeżeli jest tańsza i lepsza to wezmę ;)

 

Co najmniej 3 lata bo nie chcę płacić 5000 lub nawet 6000 za komputer co 3 lata ;)

 

Nie kupuje raczej używanych ;/ Boje się że po miesiącu użytku coś się zepsuję i po ptokach D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) żebyś się nie ździwił jak ja kiedy po 3 miechach nówka ci się zepsuje;) nie ma na to rady. A taki używany ma normalną gwarancję tylko pare miechów krótszą jakby za jakieś 4.7 kupił tamten sprzet to naprawdę okazja. Co do nowej karty teraz tylko gtx 970. Na ultra 3 lata na pewno nie pograsz, na high pewnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowka w tej chwili tylko gtx 970, reszta nie jest opłacalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz najwydajniejsza jest gtx980. Natomiast nie jest to opłacalne,lepiej weź GTX 970 albo SLI 970,tak jak ci pisałem.Swoją drogą komputer z linku jaki wrzucił Sandrok to okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwydajniejsza jedno procesorowa to GTX 980. 970 niewiele mu ustępuje a ma dobrą cenę. Zdecydowanie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem ci,że GTX 980 jest nieopłacalna.Dopłacasz do kilku kl/s 1000zł(jeszcze jej nie ma w sklepach).Kupuj 970 albo zrób SLI(2x970).Tak na pewno będzie 980Ti.

Tutaj masz link z GTX 970,GTX 970 SLI i GTX 980.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak budżet pozwala sli nie jest głupim pomysłem, zapas mocy na bardzooo długi czas. Choć ja osobiście bym ten zestaw z allegro łykał, jak by był w czasie kiedy jak pc kupowałem;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jeżeli ty tak radzisz ;) Ale muszę jeszcze resztę podzespołów kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy 8GB. Mało która gra potrafi zeżreć więcej, niż 6GB. Grałem w Watch_Dogs na ultra przy 32GB RAM i gra nie zużywała nawet 6GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ;) A teraz może ktoś nadeśle link do zrobionego zestaw za 5800 ? Bo tylko na to czekam od założenia tematu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśle nad tym ;) Ale może popatrze na sprzęt RockAlone2k i czy się opłaca?

 

Szczerze przygotowuje się na granie w ultra przez kilka lat (4-5)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśle nad tym ;) Ale może popatrze na sprzęt RockAlone2k i czy się opłaca?

 

Szczerze przygotowuje się na granie w ultra przez kilka lat (4-5)

Kolego nie da się tak:) kupujesz dziś gtx 780 i pewnie już przy wieśku 3 będzie trzeba niektóre efekty lekko ograniczyć, zapewne pod koniec przyszłego roku już w większości gier będzie trzeba na wysokich grać w dużych rozdzielczościach. 4-5 lat to w dzisiejszych czasach niemożliwy okres do grania w ultra na tej samej konfiguracji. Karte prędzej będzie trzeba podmienić, może dokupić ramu czy mienić procka to już nie stare dobre czasy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem że może popatrzę na sprzęt Rocka :) Poczekam na tego GTX 970 i może jak wyjdzie do tego titan to kupię (Kompa kupuje za 1-2 miechy więc narazie patrzę) Mam nadzieje że przynajmniej przez 4 lata grać na hight.

 

Mam mały dylemat

 

Kupywać intel i7 4790 K? Czy może i5 4690 K ? A może jakiś AMD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem że może popatrzę na sprzęt Rocka :) Poczekam na tego GTX 970 i może jak wyjdzie do tego titan to kupię (Kompa kupuje za 1-2 miechy więc narazie patrzę) Mam nadzieje że przynajmniej przez 4 lata grać na hight.

 

Mam mały dylemat

 

Kupywać intel i7 4790 K? Czy może i5 4690 K ? A może jakiś AMD?

 

Matko Bosko, kupujesz za 1 - 2 miechy, a teraz tyłek zawracasz (bo inaczej tego nazwać nie można, skoro masz powyżej dobry zestaw Liptona)? Wiesz ile może się zmienić przez 2 miesiące ? Dodatkowo za 2 miesiące ceny będą inne, czyli wyższe, bo nadchodzi "sezon prezentów". Wróć tutaj jak będziesz chciał kupić komputer do tygodnia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...