Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ozikson

Mocny procesor, miniATX, 2500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry i dziękuję za uwagę. Zakład pracy jest gotowy zasponsorować mi komputer, kierując się dostarczoną przeze mnie specyfikacją. Sam jedank nie znam się na temacie i będę ogromnie wdzieczny za wszelkie podpowiedzi:

- komputer stacjonarny (bez akcesoriów)

- do 2500zł

- Wolałbym miniATX (tak się nazywa jeden rozmiar w dół względem ATX, prawda?), jeżeli nie wpłynęłoby to znacząco na cenę/wydajność.

- z jak najmocniejszym procesorem

- bez karty graficznej (wystarczy zintegrowana)

- 4 GB RAM

- Zależałoby mi też na tym by był cichy, najlepiej niesłyszalny przy przeglądaniu internetu/dokumentów. (Pod obciążeniem będzie pracować raczej przez krótkie odcinki czasu i nie bardzo często.)

 

Z góry serdeczne dzięki

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

Zapomniałem wspomnieć o dyskach:

Nie potrzebuję miejsca na żadne archiwum filmów/gier/zdjęć. Prawdopodobnie zmieściłbym się na samych 128 GB. Wolałbym więc reczej 256SSD niż 128SSD + talerze, o ile nie jest to znacząco droższe rozwiązanie.

(Całkiem ładna ta biała obudowa. Nie mam specjalnych preferencji co do estetyki; zakładam, że raczej ciężko dostać kompletnie szpetną obudowę.)

 

Karty graficznej prawie na pewno nigdy nie dodam. Komputer nie będzie moją własnością i stał będzie w robocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...