Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Badiusz

Nowy Komputer GTA5 3500zł-4000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar niedługo składać nowy komputer ( tylko skrzynie, monitor mam i wszystko inne też ) Mam do dyspozycji 3500zł, lecz jeśli będzie się opłacać dołożyć do czegoś to owszem jestem w stanie nawet do tych 4000zł - ALE TO NAPRAWDĘ MUSI SIĘ OPŁACAĆ :) Komputer będzie przeznaczony głownie do gier, jak mam wydać na niego 4000zł to powinien być dobry też do wszystkiego innego :D W co mam zamiar grać - czekam na nowe GTA 5 na pc, ma chodzić płynnie na ULTRA :) i teraz tak. Zastanawiam się między grafiką, GTX 770 LUB R9 290 ( bez x ) LUB nowe GTX 970 - ale co do tego 970 to nie jestem pewien bo przecież dopiero co wyszła i nie wiadomo czy to dobra karta... Co do procesora to mówiono mi że i5 4690k Wystarczy ( mam zamiar podkręcać, zawsze to 5 fps więcej będzie ;) ) Ale jeśli się opłaca to tak jak mówiłem dołoże do tej i7... A jeśli chodzi o i7 to myślałem nad 4770k i też długo rozmyślałem nad i7 4790k ale podobno te i7 dają w grach około 5-8% większą wydajność niż i5 ( i7 lepsze do renderingu, ktoś mówił ) Ram chciałbym 16gb i nie wiem czy lepszą decyzją będzie 4x4gb czy 2x8gb, doradźcie ;). W ten koszt wliczony jest też dysk SSD, 128gb chyba wystarczy oraz HDD myślę, że 1TB mi wystarczy. Jeśli polecicie R9 290 ( podobno ta karta graficzna bardzo się grzeje ) to też jakaś dobra obudowa... Napisałem, a teraz czas na Was, może macie jakieś lepsze pomysły, niż te które ja tu napisałem :), ale pamiętajcie, priorytet GTA5 hihi :D W was nadzieja. Pozdrawiam, Badiusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nad czym myśleć, już jest:P Zestaw:

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJyNkMEOgjAQRP9lz8S0hS2s$2A8ejAeGuiBgGAoxKjx3!0ukBgvctid5nUyk$YFt6GvpmaE$RmQ8gISQMxUFKuUjqJmkkfJUrRyYVCEWEgYFoVdzP$nkkDd9qHkTq5YR32df2dzcuk7x8EpMiIlobhaDMnWsoXqTF5rZmO!rWfpCtM1dkFKltHgRndsBh8i0mYBh9qH2pfPToyWdvxN96Z11al1oXtEquD9AWX$T9A*

Zestaw jest gotowy do OC, kartę masz świeżutką, itd. Powinien starczyć na parę ładnych lat:D

Można tylko by coś zrobić z tą płytą główną. Jest jakaś promocja na wyższy model Asusa, za który podobno zwracają trochę kasy. Ja dokładnie nie wiem o co chodzi, może ktoś inny dokładniej napisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapitan daj mu pro4 i akurat będzie 4k :D

Zasilacz na thermaltake se 530w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...