Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Huared

Czy ssd będzie pasować do tego dysku?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum i od razu przejdę do rzeczy.

 

Otóż mam zamiar złożyć komputer i czy ktoś m ógłby mi napisać czy do takiej płyty: http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-b85-g43-sc-lga1150-intel-b85-4xddr3-vga-gblan-atx-haswell-581506/ będzie pasować dysk ssd oraz hdd?

 

Z góry dzięki za odpowiedź ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum i od razu przejdę do rzeczy.

 

Otóż mam zamiar złożyć komputer i czy ktoś m ógłby mi napisać czy do takiej płyty: http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-b85-g43-sc-lga1150-intel-b85-4xddr3-vga-gblan-atx-haswell-581506/ będzie pasować dysk ssd oraz hdd?

 

Z góry dzięki za odpowiedź ;D

 

Witamy również.

 

Niestety żaden dysk ssd ani hdd nie będzie współpracował z tą płytą. Jest to bardzo rzadki model płyty przeznaczonej do pracy bez jakichkolwiek pamięci masowych - w zasadzie można tylko podłączyć klawiaturę i monitor po czym napisać sobie system operacyjny samemu; pozostaje on w pamięci do wyłączenia komputera, potem proces trzeba powtórzyć.

 

Portami sata służącymi do podłączania dysków hdd/ssd które można znaleźć na tej płycie się nie sugeruj, zapewne to jakaś pomyłka ze strony producenta i w świetle tego co wyżej napisałem żadne dyski nie będą działać. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy również.

 

Niestety żaden dysk ssd ani hdd nie będzie współpracował z tą płytą. Jest to bardzo rzadki model płyty przeznaczonej do pracy bez jakichkolwiek pamięci masowych - w zasadzie można tylko podłączyć klawiaturę i monitor po czym napisać sobie system operacyjny samemu; pozostaje on w pamięci do wyłączenia komputera, potem proces trzeba powtórzyć.

 

Portami sata służącymi do podłączania dysków hdd/ssd które można znaleźć na tej płycie się nie sugeruj, zapewne to jakaś pomyłka ze strony producenta i w świetle tego co wyżej napisałem żadne dyski nie będą działać. :E

 

aha,dziękuję za wyrozumiałość i sensowną odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojnę na sakrazm uważam za rozpoczętą !!!

Jak na razie wygrywa "Huared" (chyba, że to jednak nie troll i na serio tak odpowiedział ;D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojnę na sakrazm uważam za rozpoczętą !!!

Jak na razie wygrywa "Huared" (chyba, że to jednak nie troll i na serio tak odpowiedział ;D)

 

co to troll?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Huared.

Płyta posiada złącza SATA-II oraz SATA-III, możesz podłączać KAŻDY dysk hdd czy ssd - sata-I, sata-II, sata-III, każdy zadziała.

Mam nadzieję że Twój temat to nie jakaś prowokacja czy trollowanie? :)

edit

co to troll?

Już nie musisz odpowiadać na wcześniejsze pytanie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to troll?

Spójrz no tutaj to się dowiesz:

 

mirror-on-face.png

 

;)

 

Coś czuję że z tego wątku już nic nie będzie, aczkolwiek ciągle mam nadzieję że to tylko jakaś nieszczęśliwa pomyłka i nie najlepszy start na forum. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Huared.

 

Płyta posiada złącza SATA-II oraz SATA-III, możesz podłączać KAŻDY dysk hdd czy ssd - sata-I, sata-II, sata-III, każdy zadziała.

Mam nadzieję że Twój temat to nie jakaś prowokacja czy trollowanie? :)

 

Ok,wielkie dzięki za normalną odpowiedź,pozdrawiam

 

Spójrz no tutaj to się dowiesz:

 

mirror-on-face.png

 

;)

 

Coś czuję że z tego wątku już nic nie będzie, aczkolwiek ciągle mam nadzieję że to tylko jakaś nieszczęśliwa pomyłka i nie najlepszy start na forum. :E

 

Bywały lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu i jeszcze LGA1150 na chipsecie Intel B85 !!! Odpada całkowicie na SSD, a HDD nawet talerzem nie puknie. Nie ma to jak ludzki moderator pomocna dłoń :rotfl: zaraz... zaraz ale ta płyta ma wyjścia USB, to może uda się zewnętrznie podpiąć jakiś dysk ? Pewnie tylko do ładowania iphone zrobili wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zachowajmy już odrobinę powagi :rozga:;)

 

Jeśli nie orientujesz się w tak podstawowych sprawach to poczytaj wątek o zestawach na głównej, znajdziesz tam mnóstwo przykładowych konfiguracji w różnych przedziałach cenowych: http://pclab.pl/art52777.html - aczkolwiek niedługo będzie musiał znowu zostać uaktualniony z uwagi na przedwczorajszą premierę nowych kart Nvidii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...