Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Makasyn

[Zamknięty]Potrzebujje pomoc tak jak ukraina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów prosiłbym o konkretną prośbe poparta jesli można (rodzice ktorzy sa sprzeciwieni kupowaniu z internetu , a zarazem sa zwolennikami kupowania z rtv agd i real) argumentami

laptopa do 2,5k

Laptop bedzie uzywamy do gier i internetu nie na najwyzszych wiadomo. Najlepiej jakby byl 17 chociaz 15 nie pogardze. Chlopaki dajcie dzis swoje propo bo jutro bedzie za pozno i cos kupia z wystway sadzac ze oni sie znaja bo i5 . POzdrawiam!

Zastosowanie to generalnie internet ale pograc trzeba tez czy cena/wydajnosc . Prosilbym rowniez o nie oferowanie laptopów asusa ktora jak z reszta wiadomo maja 'slaby' serwis' Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta... potrzebujesz pomocy... słownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele bardziej treściwe i czytelne zdania formułowałem zanim do jakiej kolwiek szkoły poszedłem, czytać się tego nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że to osoba młoda, skoro macie pojęcie to pomóżcie mu trochę... Potem z braku pomocy wyrastają młodzi/gniewni/bezczelni uważający wszystkich za wrogów, potencjalnie mogących ich wyśmiać :D A to że swoją drogą po treści widać że chłopak panikuje i nie za bardzo może myśli do kupy zbić :D (chociaż w temacie chciał być oryginalny :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam trochę wczoraj sie działo... ale do rzeczy. Potrzebuje laptopa do 2500 . Interesuje mnie jak najlepszy stosunek ceny do wydajności. Komputera będzie używany do gier filmów i pracy, czyli dobrze by było gdyby miał tam jakąś solidną karte o ile można mówic o takiej w tym przedziale cenowym. Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam... Jeśli chodzi o matryce to zaproponujcie coś fajnie gdyby miał dobre kąty widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...