Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Voldziu

[Zestaw] Gry/M-OC

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Pod koniec tygodnia planuję zakup zestawu.

 

Początkowo złożyłem to:

 

t7tldn.jpg

 

Co uważacie?

 

(proponowano mi graficzną GTX970, lecz przy cenie 1400 wątpię żebym złożył resztę za 1600)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh koleg o nawet sie nie zastanaiwaj tylko bierz gtx 970.Nowa karta jest wydajniesza niż r9 290 i gtx 780. Nowych gtx 770 to już nie opłacalnyza tą kwotę. Tylko żeby gtx970 był z chłodzeniem niereferencyjnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jak mam złożyć resztę zestawu za 1600 zł, skoro GTX970 będzie kosztować 1400? Po co mi karta graficzna-kombajn, skoro będę musiał zrezygnować z np. dobrego procesora?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko zmienił płytę na wersję B85-G43 lub Gigabyte B85M-D3H. Będziesz miał płytę z chłodzoną sekcją zasilania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wziąć 4GB ramu. zawsze łatwiej dokupić ram niż zmienić procesor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No będzie ciężko wepchnąć GTX 970. Tu koledzy podpowiadają, żeby zostać przy 4GB pamięci RAM - jest to jakieś wyjście. Zresztą sam spójrz jakby, to wyglądało w takiej sytuacji:

http://www.morele.net/inventory/info/jniKyo/

 

Zostaje 1500 PLN na zakup napędu i karty. Jest to osiągalne, ale wszystko odbywa się kosztem pamięci, zasilacza i mimo wszystko płyty głównej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...