Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Drevor

Która karta a może procesor?

Rekomendowane odpowiedzi

Problem:

Witam miałę m Geforca 98000 GT. Ale sie zepsuł byłem u sprzedawcy i doradził mi Geforca 210 GT (który miał być lepszy od mojej karty graficznej no ale okazal sie o wiele slabszy choc na papierze pisze , że jest lepszy od mojej karty no ale nie wiem pewnikiem nie chce współpracować z resztą układów bo są stare). No i teraz pytanie brzmi: Czy bardziej by mi się opłacało np: dokupić do tej karty graficznej procesor, który by z nią dobrze współpracował ( no ale by musiał pasować także do płyty głównej), czy wymienić tą karte ewentualnei dopłacić na jakąś inną, która była by bardziej chętna do współpracy. W gre wchodzi tylko nowy sprzęt z salonu no bo kupowanie używanej elektroniki jest troche ryzykowne;/.

 

Obecny sprzęt:

Procesr: Intel core 2 Duo 2.66 ghz

Karta graficzna Geforce GT 210 (obecna) Geforce 9800GT (poprzednia zepsuta)

Ram: 4G

Zasilacz: Modecom 600w (wiem powstrzymajcie smiech i komentarze)

Płyta główna: ASUSTeK Computer INC. Model: P5K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca wcisnął ci totalny kit . To coś nie jest warte złamanego grosza . Ile za nią dałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal86

GT 210 to szrot, nadaje się do pasjansa co najwyzej. Było trzeba najpierw zapytac się na forum a później kupić ;) Jezeli podkręcisz procka do 3Ghz to idealnym kandydatem będzie GTX 460. Na allegro znajdziesz cos ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru podkrecac procka do 3ghz bo się na tym nie znam. Mam nadzieje ze zwroca mi peniadze za tego szrota kupowalem w polinei i nastepnego dnia juz bylem u nich ale serwis byl nie czynny, Jaka karte byscie doradzili do tego sprzetu nie uzywana. PS: czyli nawet zakup nowego procesora nic by z ta karta nie zmienil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD 7770,lub GTX750 obie będą ograniczane przez procka,ale to rozsądny wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do cpu na stock HD7750, natomiast HD7770 to już za mocne gpu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...