Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

newuser3

Modem-router wifi na karty SIM-internet w samochodzie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosiłbym o poradę odnośnie wyboru modemu-routera wifi na karty SIM. Docelowo chciałbym go umieścić w samochodzie (ładowany z gniazda zapalniczki przejściowka na usb), ważne aby można było umieścić w nim dowolną karte SIM dowolnego Polskiego operatora (w tym areo2, play, t-mobile) i aby urządzonko udostępniało sieć wifi (zasięg bardzo mały oczywiście ale to jest do konfiguracji pewnie) - minimum do 5 urzadzeń. Chciałbym raczej coś tańszego zakupić, prosiłbym jeśli to możliwe o opcje low budget i coś do 300-400zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tansze, ale nie gwarantują tego co chcesz. Ja poleciłem ci coś co działa na zasadzie podłącz, zainstaluj i działa z maksymalną wydajnością między routerem, a sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wracam do tematu - potrzebuje jednak cos tanszego do 150zl, nie musi latac na pelnej predkosci - wazne zeby obslugiwalo wszystkie karty sim w tym aero2, mozna bylo ladowac z gniazdka samochodowego i oblugiwalo do 5 urzadzen (glownie 1-2 smartfonow)

lte itd niekoniecznie musi na tym modemie dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na LTE tak bardzo mi nie zalezy, 90% będzie uzywany w tym routerze Aero2 takze bez szalu - po prostu chodzi mi o to aby dalo sie przejrzec poczte itp w samochodzie bez koniecznosci odpalania np. kompa i dzielenia sygnalu lub wymiany kart (nie mam telefonu z dual sim).

 

Mam modem usb Huawei e169 i dziala na nim aero2 z tym ze musze go wpiac do lapka, chyba ze bym kupil sam bezprzewodowy router i do niego ten modem wpinal? ale czy to nie bedzie juz zbyt skomplikowane? Moze te tansze modemoroutery beda ok do moich potrzeb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podłącze sie do tematu. Chcialbym miec internet w samochodzie, na aledrogo znalazłem cos takiego http://allegro.pl/modem-3g-gsm-bez-simlock-router-wifi-ap-mt4220-i4939432829.html, wiec wkładam karte sim, podłączam pod gniazdo w samochodzie i powinno dzialać. Co o tym sądzicie? Miał ktos kontakt z czyms podobnym? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podłącze sie do tematu. Chcialbym miec internet w samochodzie, na aledrogo znalazłem cos takiego http://allegro.pl/mo...4939432829.html, wiec wkładam karte sim, podłączam pod gniazdo w samochodzie i powinno dzialać. Co o tym sądzicie? Miał ktos kontakt z czyms podobnym? Pozdrawiam

 

Jak chcesz wspierac sprzedaż badziewia to prosze bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...