Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

palec911

Problem z rozłączającym się TP Linkiem WN722n

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem i już się powoli poddaję więc zwaracam się o pomoc.

Mam karte WiFi USB TP Link WN722n , generalnie działa spoko ale rozłącza się przy bardzo dużym natężeniu, tj np podczas ściągania torrentów lub nawet podczas gry w BF4 . Wygląda to tak jakby na chwilę ktoś kartę wypiął z USB i zaraz potem podłączył powrotnie. Próbowałem wszystkiego. Wgrałem Atherosowy sterownik i usunąłem ten TPlinkowy, wyłączyłem oszczędzanie energii na portach USB oraz na karcie bezprzewodowej łączności,zabroniłem wyłączania sprzętu w celu oszczędzania energii w zaawansowanych ustawieniach. System - Windows 8.1, PCet a nie laptop jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop to też pecet, jak coś.

 

Kup kartę na PCI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem i już się powoli poddaję więc zwaracam się o pomoc.

Mam karte WiFi USB TP Link WN722n , generalnie działa spoko ale rozłącza się przy bardzo dużym natężeniu, tj np podczas ściągania torrentów lub nawet podczas gry w BF4 . Wygląda to tak jakby na chwilę ktoś kartę wypiął z USB i zaraz potem podłączył powrotnie. Próbowałem wszystkiego. Wgrałem Atherosowy sterownik i usunąłem ten TPlinkowy, wyłączyłem oszczędzanie energii na portach USB oraz na karcie bezprzewodowej łączności,zabroniłem wyłączania sprzętu w celu oszczędzania energii w zaawansowanych ustawieniach. System - Windows 8.1, PCet a nie laptop jak coś.

 

Ta karta tak ma już dużo pytan podobnych an forum ostatnio z nią związanych. Wiele osób narzeka an to rozłączanie. Ludzie kupujecie tnaią chinszczyznę, a potem narzekacie. Wiem, że drogie nie musi znaczyć lepsze, ale czasem nie placi sie tylko za sprzet, ale tez za dopracowanie sterownikow, a to najslabsza strona TP-Linka.

 

Proszę nie komentować porad innych kolegów - jimasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mas znic konkretnego do napisania to nie popisuj się!!

 

 

 

Ta karta tak ma już dużo pytan podobnych an forum ostatnio z nią związanych. Wiele osób narzeka an to rozłączanie. Ludzie kupujecie tnaią chinszczyznę, a potem narzekacie. Wiem, że drogie nie musi znaczyć lepsze, ale czasem nie placi sie tylko za sprzet, ale tez za dopracowanie sterownikow, a to najslabsza strona TP-Linka.

 

No tego to ja nie wiem, oceny sprawdzałem przed zakupem - 99 % ludzi zadowolonych, reszta jakieś narzekania na siłę sygnału tylko.

Wymienić na jakąś kartę PCI czy co zrobić ? Jakieś inne USB, netgear albo co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takie pieniądze to wrózenie z fusów nic nie da jak to będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój link - Podłączasz, instalujesz najnowsze sterowniki pod dany system ze strony Asusa wraz z softem (ang. Utility) i ma chodzić. ;) Jak to nie będzie działąć to ja już wymiękam ;)

 

Ja mam to i jestem mega zadowolony ;)Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po avatarze mogłem się domyślić że coś ASUSa polecisz XD

 

Bo miałem juz urzadzenia rózne w sieci domowej TP-Linka, Netgeara, D-Linka i jak narazie Asus jest nie do pokonania przez nich. Sprzęt na Broadcomie, firmware bardzo, bardzo dopracowany. Nic nie zrywa jak jest podłączony tablet, na którym jest jedna kreska i np. słucham radio internetowe to nie zrywa tylko trzyma połączenie ;)

 

Więc ciężko, żebym polecił coś innego skoro tka bardzo od 2-3 miesięcy jestem zadowolony. Uważam, że lepiej raz zainwestowac w sieć na porządnym sprzęcie niż co chwila bo zrywa, bo się nie łączy bo nie dopracowane sterowniki, bo zrywa itp itd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...