Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Die

Kredyt, a umowa na czas określony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym wziąść sobie na raty PS4, allegro lub jaki kolwiek sklep. Kredyt w moim banku czyli ING. Problemem jest jedynie to, że otrzymuję umowy na czas określony. Czy zawsze wymagane jest zaświadczenie z pracy o zarobkach i tak dalej? Podobno biorąc kredyt sprawdzają ostatnie wpłaty od pracodawcy na rachunek i nic pozatym, ale różnie z tym bywa. Jeżeli wykryją, że kłamię np. podam nr do pracodawcy, a oni by zadzwonili miałbym z tego jakieś większe konsekwencje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj jestem pracownikiem ING Banku .

Niestety nie ma pan szans na kredyt ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... a na poważnie :E

Nie łatwiej ci z rana udać się do panku i wypytać o szczegóły kredytowe ?

Chyba tam dostaniesz rzetelniejsze i szybsze odpowiedzi :exclam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden kredyt już brałem, ale wtedy miałem nową 3 miesięczną umowę i chociaz na te 2 dostałem. Tym razem chciałem te 1600 na 3/5 rat, ale umowa kończy mi się w przyszłym miesiącu. Więc chcę wiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo, że to przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden kredyt już brałem, ale wtedy miałem nową 3 miesięczną umowę i chociaz na te 2 dostałem. Tym razem chciałem te 1600 na 3/5 rat, ale umowa kończy mi się w przyszłym miesiącu. Więc chcę wiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo, że to przejdzie.

 

Żadne, bank nie udzieli kredytu jeśli okres spłacania rat przekroczy okres zatrudnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są banki co dają kredyt tylko na dowód na małe sumy np do 2tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kredyt na PS4 - artykuł pierwszej potrzeby. Kredyt bierzesz, jak masz nóż na gardle, bo siadła lodówka, pralka itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden kredyt już brałem, ale wtedy miałem nową 3 miesięczną umowę i chociaz na te 2 dostałem. Tym razem chciałem te 1600 na 3/5 rat, ale umowa kończy mi się w przyszłym miesiącu. Więc chcę wiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo, że to przejdzie.

 

ZEROWE .... bank da Ci kredyt tylko do przedostatniego miesiąca umowy czyli jak masz umowę na 3 miesiące do dostaniesz kredyt tylko na 2 ,jak masz umę na 12 miesięcy dostaniesz krechę tylko na 11 rat .

Pod warunkiem że kwota kredytu nie będzie większa jak 2k(ale każdy bank ma inny pułap) i miesięczna rata nie bedzie za wysoka względem twoich dochodów miesięcznych .

 

Idz do banku i wypytaj się ,ale szanse masz imho zerowe

 

pociśnij pracodawcę o nową umowę.

zapewne kolega jest zatrudniony po przez pośrednika pracy (wnioskuje po 3 miesięcznej umowie) i takie umowy jeszcze długo może dostawać ,a nawet i krótsze .

POcisnąc to go może pracodawca.... " tekstem jak się nie podoba to dziękujemy "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Kredyt na PS4 - artykuł pierwszej potrzeby. Kredyt bierzesz, jak masz nóż na gardle, bo siadła lodówka, pralka itp.

Każdy robi co chce.

Nie Twój interes, lewaku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi co chce.

Nie Twój interes, lewaku :)

Ale ja mu nie bronię brać kredytów czy pożyczek. Więcej, nawet podpowiem, gdzie go dostanie bez problemu: Provident.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Ale ja mu nie bronię brać kredytów czy pożyczek. Więcej, nawet podpowiem, gdzie go dostanie bez problemu: Provident.

Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z oszczędzaniem u mnie jest dość ciężko. Uznałem, że chciałbym PS4 i nie chce mi się zbierać na to pieniędzy i czekać kolejne pare miesięcy. Gdzie przy kredycie 1600zł będzie jakaś śmieszna nadpłata i nic pozatym. Wiem dobrze, że jak mam krótką umowę to nie dostanę kredytu wcale, lub na tyle rat na ile mam umowę. W ing swojego czasu gdy brałem kredyt pare miesięcy temu wypełniałem wniosek przez internet, ale dostałem odp. w systemie, że muszę donieść dokumenty do banku. W oddziale zaś babeczka sprawdziła moje dochody i od strzału dała mi te 2 tys. ta sama przedstawicielka banku dziwiła się, czemu nie dostałem kredytu przez internet gdyż moje dochodzy wynosiły miesięcznie te 2tys. A ta babranina z zaświadczeniami z pracy jest zbędna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

A nie masz karty kredytowej? Może to byłoby dla Ciebie wyjście.

Kartę kredytową może uzyskasz na podstawie historii w swoim banku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic poczekam do kolejnej umowy albo uzbieram. W innych bankach trzeba mieć umowe na 6 msc. A w moim banku na rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość łutututu

Sprawdź w WBK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem be sensu sa te przepisy, tylko przez to ze ktos ma umowe na czas okreslony, chocby to byla umowa na 2 czy 3 lata, to nie mozna sobie glupiego ps4 wziac na raty :( a jak juz by sie mialo na czas okreslony, to spoko z otwartymi rekoma cie witaja, to przeciez nie twoja wina ze masz taka umowe a nie inna, powinno sie patrzec wlasnie na ostatnie wplaty od pracodawcy, bo kurcze mozna na takiej umowie zarabiac mega kase, ale czegos na raty juz sie wziac nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

moim zdaniem be sensu sa te przepisy, tylko przez to ze ktos ma umowe na czas okreslony, chocby to byla umowa na 2 czy 3 lata, to nie mozna sobie glupiego ps4 wziac na raty :( a jak juz by sie mialo na czas okreslony, to spoko z otwartymi rekoma cie witaja, to przeciez nie twoja wina ze masz taka umowe a nie inna, powinno sie patrzec wlasnie na ostatnie wplaty od pracodawcy, bo kurcze mozna na takiej umowie zarabiac mega kase, ale czegos na raty juz sie wziac nie da...

Jakie przepisy masz nam myśli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w vivusie czy innej podobnej działalności, nie ma pierwszej pożyczki przy zerowych/minimalnych opłatach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sie rozpisujesz więc wnioskuje, że tom kwestia życia i śmierci. Jak tak bardzo Ci zależy weź pożyczkę, np tam gdzie pierwsza jest bez opłat: http://www.okmoney.pl/ ale pamietaj doczytać dokładnie warunki bo często jest tak, że ludzie płaczą potem bo czegoś nie doczytali...to moje rozwiązanie dla Ciebie. Swoją drogą tak jak kolega wyżej mówił...czy to aby na pewno rzecz bardzo potrzebna???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczka pożyczce nie równa, czytaj dobrze co bierzesz i co podpisujesz żeby komp nie wyszedł Ci tyle co 4 sprzety. Pożyczki same w sobie nie sa aż takie złe, więcej problemów wynika z nieodpowiedzialności ludzkiej w ich braniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a nie jest tak że jak masz w swoim banku dochody przez dłuższy okres czasu(pół roku, rok) to sam bank ci proponuje jakis kredycik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...