Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SELECT * FROM database...

Windows 7 problemy z wifi w laptopie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

Mam taki problem, otóż miesiąc temu kupiłem nowego laptopa Lenovo Z510 i zainstalowałem na nim Windows 7 Professional + sterowniki ze strony Lenovo. Przez 2, 3 dni wszystko działało bez zarzutu, ale później internet praktycznie po każdym uruchomieniu systemu (czasem po kilkunastu minutach pracy) zamulał straszliwie. Prędkość podczas pomiarów wynosiła 1 - 2 Mb, podczas gdy w tym samym czasie na smartfonie wynik był równy 15 Mb, a samo łącze ma około 40 Mb (LTE od Plusa). Jedynym rozwiązaniem było wejście w Centrum sieci i udostępniania i kliknięcie w "rozwiązywanie problemów". Wtedy Windows wykrywał błąd "The default gateway is not available", naprawiał go i wszystko chodziło cacy (pełna prędkość) do ponownego rozruchu komputera.

Męczyłem się z tym 3 tygodnie, ale sprawy się pogorszyły. Teraz Windows zanim wykryje problem muszę ponowić próbę kilka razy co potrafi zająć dobrych parę minut. Dodatkowo system zaczął mulić przy większej ilości otwartych kart w przeglądarce (Chrome), a gdy do tego włączę Tora :Up_to_s: to proces explorera się zawiesza i nie daje się go w żaden sposób przywrócić.

 

O co tu kurka chodzi? Nowa winda - 1 miesiąc a muli jakby komp miał z 4 lata bez ccleanera. Pomóżcie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie również występował ten problem ale na czystym Windows 7 bez aktualizacji i Service Packów (Lenovo y510p). Masz zainstalowane wszystkie aktualizacje ? Po przesiadce na Windows 8.1 tego problemu już nie uświadczyłem, więc to prawdopodobnie brak aktualizacji z Twojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...