Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kimi150

[Zestaw] 3500zł Gry/B-OC

Rekomendowane odpowiedzi

I bomba zestaw, obudowę tylko na inną w tej cenie, dołożyłbym parę zł do Corsair Carbide Series 300R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ProrokC2

Tak też zamierzam zrobić ;)

 

W sumie ten Corsair się nawet lepiej prezentuje, skoro warto dorzucić te 3 dychy to czemu nie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Tego co pamiętam 300r nie ma na gorze filtra antykurz. poza tym tylko 2xwentyle w zestawie (fakt 1x140mm). Mimo wszystko ja jestem za z9 u3 (3xwentyle+ regulator obrotów) ale to juz twoje pieniądze i twój wybor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sens kupowania Corsaira 300R przestał istnieć w momencie pojawienia się na rynku GTX 970. Nie trzeba już się bawić w montaż wentylatorów na bocznych kratkach, który radziłem w przypadku wyposażania się w R9 290.

Zestaw jest fajny, ale żal nie dopłacić do i5-4690K z odblokowanym mnożnikiem.

 

Z uwzględnieniem zwrotu Intela zapłacisz tyle samo, co za B85 + i5-4690.

Na jednym rachunku bierzesz taką płytę i procesor:

http://www.morele.net/plyta-glowna-asus-z97-p-z97-dualddr3-1600-sata3-raid-hdmi-dvi-d-sub-dp-atx-z97-p-promocja--636689/

http://www.morele.net/procesor-intel-core-i5-4690k-socket-lga1150-64bit-do-3-9-ghz-88w-cache-6mb-box-bx80646i54690k-haswell-refresh-647918/

 

+ info o promocji: https://toptechcashback.com/fi/en/pages/cashback/qualifying

Gdzieś powinieneś znaleźć polską odsłonę tej witryny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lipton procek to ważna rzecz do gier ale czy to 4.4GHZ wystarczy przy 970 jak ktoś sie nie bawi w OC? Jakie jest ryzyko przy OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza, czy wystarczy? :)

Chyba chciałeś napisać 3.4 GHz, a nie 4.4 GHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie, oddaja 150zł, ale jest napisane, że to trwa do 03/10/14. Zgłosic się można niby dopiero miesiąc po zakupie, więc sam nie wiem jak to do końca działa.

 

Procek na 3.5 nie będzie ograniczać tego GTX970?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic niczego nie ogranicza, dobrze jest. Słuchaj rad Liptona, jak możesz to skorzystaj z tej promocji, wiem że trzeba wyłożyć kasę zanim dostanie się zwrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym zestawie z alledrogo? A raczej, dlaczego nie?

Mój link

 

Mogli już raczej dać 4690K + klasycznie zasilacz 700W i chyba nienajlepszy ogolem. Ale nie ma chyba tragedii w tym zestawie?

Tak czy siak nie zamierzam tego kupować, ale ciekawi mnie to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Zalman Z3 PLUS może zastapic Z9 U3? Estetycznie prezentuje się znacznie lepiej ;)

Przy powyższym zestawie jaki zaproponował Lipton.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli rzeczywiście opłaca sie dorzucic te 15zł do tego dual channel RAMu , ktory zaproponował Kadyq to czemu nie ;)

Zamówiłem na morelach juz, ale itak jeszcze tydzień czekania na karte, zanim wyslą zestaw. Można to jakoś zmienić na stronie, czy pozostaje tylko zadzwonić do nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieaktualne, wczoraj pamięć kosztowała 301,67 zł czyli pare zl mniej, zostań przy tych w zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dzięki;)

Czyli juz tylko czekam i wszystko zostaje.

Szkoda, że faktura będzie zapewne na dzień w dniu wysyłki, bo jeszcze do jutra jest ta promocja cashback. Liczyłem, że te 150zł dostane :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...