Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ryuhoshi

Hybrid Physx R9 290 + GT 220

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu kupiłem sobie R9 290 i znalazłem gdzieś w domu leżącego GT 220. Czytałem trochę o Hybrid Physx i ponoć GT 220 choć będąc minimum, powinna działać. Tyle tylko czy orientuje się ktoś jak bardzo będzie mi obniżać fpsy w nowszych grach? Pytam, bo Wiesiek ma mieć masę bajerów od nvidii, w tym Physx i zastanawiam się czy taka kombinacja w ogóle ma sens. Mam i5 4670k.

edit: zapomniałem dodać, że jest to dziwna wersja od Palita z 1GB na DDR2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ależ mnie zachęcili tym filmikiem zapowiadającym grę, muszę się streszczać z zaległościami i brać się za jedynkę. Lubię takie zapowiedzi znikąd i premierę w niedalekiej przyszłości a nie za rok, lub dłużej jak to nie raz bywa. Ostatnio tak było chyba przy Fallout 4, zapowiedź znikąd, trailer i premiera za kilka miesięcy. Choć znając życie, jakaś obsuwa się może przydarzyć i niewykluczone, że na przykład z Q4 2024 zrobi się Q1 2025.
    • https://www.ppe.pl/news/340922/playstation-krytykowane-przez-graczy-powodem-kolejne-premiery-na-pc.html
    • Nie w erze produkcji na ilość nie jakość. Wszystko jest składane w Chinach na szybko przez ludzi, którzy nie są specjalistami, tylko robią za michę ryżu, bo szybciej i taniej. A reklamacje ich nie obchodzą, produkt uszkodzony idzie na straty i jego miejsce zastępuje następny na szybko, byle jak złożony. Swego czasu kupowałem płytę główną Epox 8rda3+pro jak dobrze kojarzę i tam na laminacie jak byk made in germany. Następna płyta była 9npa ultra i już była made in china i od tego czasu wszędzie widzę te podróbki niestety.
    • Kup wersję day1 w pudełku i sprzedaj po ograniu. Raczej nie będzie to taka kolekcjonerska gra, jak Elden Ring, którego ukończyłem w ten sposób za darmo na PS4, ale po odsprzedaży niewiele stracisz. Potem sobie kupisz na promocji, lub gdy ceny używek się ustabilizują   A pro po Elden Ring..., tylko mi uświadomił, że nie lubię otwartych światów i statystyk + setki przedmiotów z ulepszeniami. Na dodatek Soulsowe prowadzenie fabuły w tak otwartym świecie to dla mnie strzał w kolano i nie zamierzam biegać po mapie z nadzieją trafienia na odpowiedni czas i miejsce, by spotkać kolejny raz jakąś postać, lub zrobić odpowiedni gest itd.
    • Wbiłem w końcu GDM bo nawet na 1.45V ram nie był w stanie stabilnie ustać na 3800 MT/s CR1. A wyżej niż 3800 nie pójdę bo mi FCLK pluje WHEA-20 na 1933 MHz.  Jednego nie rozumiem. Patrząc tutaj po wpisach to ludzie mają fajne wyniki typu 14-16-16-16-32 na dobrych pamięciach a u mnie opóźnienia to jakaś rozstrzelona loteria w każdą stronę  ramy to irp3600d4v64l18/16g  Na razie tylko kręciłem pierwszymi 5 timingami widocznymi z zentimings.   tRCDRD nie mogę ruszyć w ogóle z 22 (XMP) w dół, bo wali błędami, mimo dorzucanie 100 mV względem XMP 1.35 V (no i +200 MT/s). Ja wiem że te goodramy to jakieś zwykłe budżetowe kości ale mimo wszystko jednak myślałem że pójdą lepiej po dowoltowaniu. Pytanie czy jest sens dalej się bawić z timingami 2 i 3 rzędowymi jeśli to jest 5800X3D?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...