Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

speed9393

[1500] Uzuwany laptop do gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Potrafię sobie świetnie poradzić z kupnem części do komputera stacjonarnego, jednak laptopy są czarną magią. Gotowe konfiguracje i mobilne odpowiedniki powodują zawrót głowy.

 

Potrzeba mi używanego laptopa o maksymalnej wydajności w grach w tej cenie. Reszta cech jest mało istotna. Oczywiście używany ze względu na lepszy stosunek szybkości do ceny. Z nowych propozycji często poleca się lenovo g510 z i3 i radeonem r7 m265. Zauważyłem gdzieś, że jego wydajność jest niższa od starego desktopowego hd4850, co jest słabym wynikiem. Rozumiem, ze w tej cenie nie dostanę wydajności pecetowych phenoma 2 965 i gtxa 560ti, ale fajnie byłoby się do tego zbliżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz polować na Y580, ale i tak będziesz musiał dołożyć. G510 z R7 na wydajność lapków z GT740, czyli całkiem szybkich, oczywiście jak na swoją cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze rozumiem, ze w okolicach mojego budżetu gtx660 jest najlepszym układem jaki dostanę w dodatku do laptopa? Lenovo y580 jest bezkonkurencyjny w swojej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A inne używane modele, ze słabszą kartą od 660, ale jednak lepszą od r7 m265?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1599 ostatnio polecany w kilku wątkach, które przegladalem. Sklep morele.net. Zdaje się że w tej chwili towar niedostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Sprzedaję laptopa Lenovo Y580 za 1750 zł z jeszcze prawie 3 letnią gwarancją, musiałbyś jednak przy nim trochę podłubać (wyczyścić od środka i zmienić pastę) i będzie jak nowy ;)

 

Jeżeli jesteś zainteresowany to dokładne info masz na aukcji Allegro: http://allegro.pl/laptop-lenovo-ideapad-y580-uzywany-wysylka-24h-i4628222913.html

 

Skoro używany to chyba mogę tutaj o tym napisać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...