Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mizer_8

Eventy/wydarzenia dla graczy

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam ciekawych najbliższych eventów dla graczy/ związanych z internetem itp. Znalazłem jeden w ten weekend w gdańsku Hoop Likes Festival. Ktoś się wybiera na to bo line up jest sensowny. Jakie są jeszcze ciekawe wydarzenia podobne? Z góry dzięki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważaj, żebyś się za bardzo na tym nie rozczarował. Sam za dzieciaka naczytałem się w Cd Action jaki to super jest GamesCon w Kolonii. W zeszłym roku pojechał i powiem, że rozczarowanie było ogromne. Impreza chyba celowała w grupę wiekową 14-16 lat, o pograniu w nowości można zapomnieć (albo ich nie było, albo kolejka na 5h), jedynie jakieś pokazy trailerów w zamkniętych kabinach, na które trzeba czekać 4h. Na plus to możliwość przetestowania XboxO i PS4 oraz zamienieniu kilku zdań z twórcami. Dla porównania mogę powiedzieć, że na imprezie był też kolega, on załatwił sobie wejściówkę na dzień zamknięty dla branży. Z tego co słyszałem to wtedy była możliwość pogrania sobie w gry, które nie wyszły jeszcze, pokazy nie były w jakiś dziwnych kabinach na dodatek dużo mniej ludzi. On była bardzo zadowolony i wcale mu się nie dziwię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PGA w Poznaniu, PixelHeaven w Warszawie (w tym roku chyba już było), GamesCom w Kolonii, Dreamhack w Sztokholmie, teraz trwają mistrzostwa LoLa w Singapurze, ale generalnie LCS i Intel Extreme Masters, to już w różnych miastach jest, nawet w Katowicach było, impreza nieziemska mimo ścisku, smrodu i hałasu, no ale taki urok większości targów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o PGA brzmi ciekawie. Ktoś był na zeszłorocznej edycji? ciekawy jestem jak to wygląda. Jeszcze znalazłem totalnie najbliższe bo w ten piatek już Likes Festival w Gdańsku tyle, że tam przemieszane gamerzy/ youtube etc. ale jest Game Zone to zobaczymy co zaoferują. Ktoś się wybiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...