Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BlackBomb

Wentylator Scythe, firma mnie oszukała, Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamówiłem na Allegro wentylator od firmy HELPCOMP_2007 (nazwa Allegro). Aukcja tutaj http://allegro.pl/show_item.php?item=4597767786#tabsAnchor Wentylator przyszedł w takim stanie: Mój link Mój link 2 Widać jest całkowicie urwany i nie nadaje się do niczego. Napisałem maila, nie odpowiedział. Zadzwoniłem to sprzedawca powiedział, że jego to nie obchodzi, on sprawdzał bla bla i się rozłączył. Zadzwoniłem drugi raz to powiedział, że jestem niepoważny i czego ja chcę. Zostałem oszukany, już nie chodzi o pieniądze, jak mogę im uprzykrzyć życie jak najbardziej?

 

Oto dane:

HELP COMP

Żeromskiego 60

90-626 Łódź

 

Jak jest tu gdzieś czarna lista to proszę o dodanie.

 

edit. Tak się jeszcze zastanawiam, skoro sprzedawca twierdzi, że sprawdza każdą część przed wysyłką, a na aukcji jest napisane "Wszystkie produkty są nowe i zapakowane przez producenta." to jakim prawem by mi miał otwierać ten wentylator i skąd mam wiedzieć, że to nie on go uszkodził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak płaciłeś kartą to rób chargeback w banku - tylko licz się że alledrogo zablokuje ci możliwość zapłaty kartą :lol2:

2. Jak nie płaciłeś kartą to skorzystaj z programu ochrony kupujących, odzyskasz 50% kwoty

3. Jest duża szansa, że jak uruchomisz procedure POK'u allegrowego to sprzedawca zwróci ci całą kwotę bo nie będzie mu się chciało chodzić na komende i bawić w formularze/wyjaśnienia :E (typowe buce z allegro tak mają )

 

I to tyle. A jak chcesz uprzykrzyć życie to zamów świadków jehowych i zrób ogłoszenie na roksa.pl i gumtree z nr gościa :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za wygodę trzeba teraz płakać a wystarczyło podejść do zwykłego sklepu komputerowego (nie mają to sprowadzą,zamówią tak ja to robię)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za wygodę trzeba teraz płakać a wystarczyło podejść do zwykłego sklepu komputerowego (nie mają to sprowadzą,zamówią tak ja to robię)

 

Czyli według Ciebie można oszukiwać przez internet? Allegro to nie firma krzak, żeby coś takiego przechodziło.

 

1. Jak płaciłeś kartą to rób chargeback w banku - tylko licz się że alledrogo zablokuje ci możliwość zapłaty kartą :lol2:

2. Jak nie płaciłeś kartą to skorzystaj z programu ochrony kupujących, odzyskasz 50% kwoty

3. Jest duża szansa, że jak uruchomisz procedure POK'u allegrowego to sprzedawca zwróci ci całą kwotę bo nie będzie mu się chciało chodzić na komende i bawić w formularze/wyjaśnienia :E (typowe buce z allegro tak mają )

 

I to tyle. A jak chcesz uprzykrzyć życie to zamów świadków jehowych i zrób ogłoszenie na roksa.pl i gumtree z nr gościa :lol2:

 

Dzięki za porady. Oczywiście zamierzam zgłosić to do Allegro, potem dzwonię do rzecznika, na policję też się przejdę jak będę obok. Z tym uprzykrzaniem to chcę legalnie, bez takich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...