Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Davidek123

Pierwsze SLI 780. Kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Mój obecny sprzęt to i5-4670k OC 4.2Ghz , 8gb ram ddr3 , zasilacz chieftec smart 700w , płyta msi z87-g43 no i gtx 780 w wersji Ghz. Jako że ceny 780 lecą w dół to mam zamiar dokupić jeszcze jedną do sli ale mam kilka pytań:

1.Na jaki zasilacz wymienić obecny by dawał radę i miał jakiś tam jeszcze zapas.

2.Moja karta obsługuje jedynie Crossfire czy da radę zrobić na niej Sli czy muszę wymieniać?

3.Czy muszę mieć dokładnie taką samą kartę w wersji ghz czy wystarczy jakakolwiek inna 780?

4.Jak wygląda sprawa z mikroprzycięciami? Czytałem że granie na SLI jest dużo mniej komfortowe właśnie przez te przycięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Zasilacz za słaby, ma tylko 648W na linii 12V. Dwa GTX 780 po OC wsuną +550W a do tego jeszcze CPU, HDD. Przydałby się taki z +750W na linii 12V.

2.Są nieoficjalne rozwiązania SLI do tej płyty, ale na poprawne działanie nie ma gwarancji.

3.Nie, może to być jakakolwiek karta na chipie GTX 780.

4.To wszystko zależy od gry. Mikro przycięcia powodują, że mimo wysokich FPSów gra nie jest płynna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...