Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jeziak

Komputer do 1300zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym komputer do gier za max ale to max 1300zł. Chciałbym żęby cs go chodził w 125 fps i żeby w miare dobrze pograł w BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe,czy autor umie sam złożyć?Moja propozycja:

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=15240&s=61448&s=86571&s=78669&s=75028&s=92874&s=80422&s=80827&s=78626

Wszystko złożą za ciebie.Kod na darmową wysyłkę to pclab.W moim zestawie jest wydajniejsza karta i napęd DVD,zaś w zestawie Liptona jest procesor z odblokowanym mnożnikiem,spokojnie do 4 GHz pójdzie.Nie opłaca się jednak brać H81M,bo co mu to da?Lepiej zaoszczędzić i wziąć H81M-P33.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna panel audio, mocniejsza sekcja, HDMI :)

No jakby nie patrzeć kilka plusów jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe,czy autor umie sam złożyć?Moja propozycja:

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=15240&s=61448&s=86571&s=78669&s=75028&s=92874&s=80422&s=80827&s=78626

Wszystko złożą za ciebie.Kod na darmową wysyłkę to pclab.W moim zestawie jest wydajniejsza karta i napęd DVD,zaś w zestawie Liptona jest procesor z odblokowanym mnożnikiem,spokojnie do 4 GHz pójdzie.Nie opłaca się jednak brać H81M,bo co mu to da?Lepiej zaoszczędzić i wziąć H81M-P33.

Czy na tym komputeże wycisne stałe 125fps i pogram w BF3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na tym komputeże wycisne stałe 125fps i pogram w BF3?

Ciężko będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta,ja jakoś na Q8200 2.8 GHz i Radku HD 4850 gram i mi nie spada poniżej 125,więc głupoty gadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta,ja jakoś na Q8200 2.8 GHz i Radku HD 4850 gram i mi nie spada poniżej 125,więc głupoty gadasz.

 

Ale masz Quada a cs go bardzo lubi cztero rdzeniowce, dlatego z tych zestawów ten liptona jest o wiele lepszy bo oc tego pentaka da sporo w cs go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...