Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cassidys

EVGA GeForce GTX 970 Superclocked

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie. Co sądzicie o tym modelu gtxa? Sporo różni się od msi czy asusa? Pytam bo asusa czy msi to znam a Evga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy serwis i wparcie ze wszystkich ;)

 

A co do cooolera ACX to nie był za dobry, przynajmniej w serii 7xx ;)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy serwis i wparcie ze wszystkich ;)

 

A co do cooolera ACX to nie był za dobry, przynajmniej w serii 7xx ;)

 

Pozdrawiam!

 

Bo składam budę i zjamomy mówi że nie ma na razie u siebie msi ani asusa i proponuje mi właśnie evga Superclocked acx sc. Tylko widzę że ona nie obsługuje direct 12?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu by miała nie obsługiwać DX12, skoro wszystkie obsługują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu by miała nie obsługiwać DX12, skoro wszystkie obsługują?

 

No pisze że tylko 11.2, tylko nie wiem czy źle ktoś napisał czy tak rzeczywiście jest? I nie mogę znaleźć porównania tej karty do asusa czy msi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pisze że tylko 11.2, tylko nie wiem czy źle ktoś napisał czy tak rzeczywiście jest? I nie mogę znaleźć porównania tej karty do asusa czy msi.

 

 

Być może napiszą o wsparciu DX12 dopiero po jego pełnym wydaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zły wybór. Oczywiście nie chodzi o firmę, bo to akurat mistrzostwo ;) Ale. EVGA stosuje różne coolery na GTX 970. Z mojego oglądu sytuacji najlepszą opcją jest EVGA GeForce GTX 970 FTW ACX 2.0 P/N: 04G-P4-2978-KR. Jej chłodzenie prezentuje się następująco:

 

HSF_575px.jpg

 

Z kolei w pozostałych egzemplarzach 970 tego producenta znajdziesz coś takiego:

heatpipe.jpg

 

Mało heatpipe, a rdzeń układu w ogóle nie dociska do trzeciej heatpie. Poza tym zobacz jakie tam są ostre zagięcia rurek.

 

Podsumowując - jeśli budżet pozwala, zdecydowanie bierz FTW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak poczekam na FTW ACX 2.0 albo jak będzie mieć na stanie to gaming albo strix'a. U pana wyżej przeczytałem recenzje i wolę nie ryzykować że dostanę najgłośniejszą z serii 970 + ta budowa chłodzenia ( nie wiadomo jak w praniu wyszłoby dokładnie te temperatura). No i sporo ludzi narzeka przede wszystkim na hałas. Wolę mieć kartę nawet o te max! 10 fps'ów gorszą ale sprawdzoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co to w generacji 970/980 EVGA sobie lepiej kompletnie odpuścić, chyba że referent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co to w generacji 970/980 EVGA sobie lepiej kompletnie odpuścić, chyba że referent.

 

Aż tak nie udana generacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak nie udana generacja?

 

Chłodzenie im nie wyszło. I to straszliwie im nie wyszło ponoć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w Komputroniku GTX970 kod producenta 04G-P4-2974-KR jeżeli dobrze widziałem na stronie EVGA to ta karta ma chłodzenie ACX 2.0 jak przyjdzie to dam znać jakie temperatury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłodzenie im nie wyszło. I to straszliwie im nie wyszło ponoć :/

Może nie straszliwie, ale po prostu jest bardzo średnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej sobie EVGE odpuścić.

 

Zamówiłem w Komputroniku GTX970 kod producenta 04G-P4-2974-KR jeżeli dobrze widziałem na stronie EVGA to ta karta ma chłodzenie ACX 2.0 jak przyjdzie to dam znać jakie temperatury

 

Lepiej sprawdź co jest w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś opinie na temat Palit GeForce GTX970 JETSTREAM?

 

Słaby potencjał OC, grzeje się mocniej od innych półpasywnych. Poszukaj na pclabie testu i u konkurencji jak wypadł Palit na tle reszty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam wersję z chłodzeniem ACX, karta dużo cichsza od HD7970, piszczenia cewek pod obciążeniem nie usłyszałem, temperatura w spoczynku 30 stopni, jeszcze nie podkręcałem ale sprawdzę to dzisiaj wieczorem tak jak temperaturę po obciążeniu jakąś grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam wersję z chłodzeniem ACX, karta dużo cichsza od HD7970, piszczenia cewek pod obciążeniem nie usłyszałem, temperatura w spoczynku 30 stopni, jeszcze nie podkręcałem ale sprawdzę to dzisiaj wieczorem tak jak temperaturę po obciążeniu jakąś grą.

 

 

Jak wypada z głośnością? BO EVGA podobno głośno wypada w tym roku n tle konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się wczoraj dokładniej. Karta cicha, cewek nie słychać, temperatury idle 30 stopni, w stresie 68-69 stopni, podkręciłem tak na razie bez podnoszenia napięć rdzeń 1456 , pamięci na 2001 temperatury w stresie 72 stopnie.

 

PS. Nie mam jak sprawdzić jak działa na tle konkurencji, jak dla mnie jest cicha. Głośniej działają moje wentylatory z chłodzenia wodnego CPU.

Temperatury i overclocking sprawdzone na razie w grach ok 1 godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...