Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sh0q

DDR2 Czy dokupować?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Moja konfiguracja to:

 

CPU: AMD Phenom II X4 940 @ 3.6GHz

 

Mobo: Asrock A780GXH/128m

 

GPU: Asus GTX660

 

RAM: Kingston HyperX 4GB(2x2GB) 800MHz

 

 

 

Teraz forumowicze pytanie dla was. Czy ma sens dokupowanie dodatkowych 4GB(2x2GB) pamięci operacyjnej?

 

 

 

Żeby uniknąć pytań: nie mam zamiaru wymieniać sprzętu w najbliższym czasie.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

Edit:

 

Temat ten założyłem z myślą o grach typu AC Unity oraz Wiedźmin 3. Wiem że nikt nie jest jasnowidzem ale sugeruję się wymaganiami gier które już wyszły, a chce chociaż zagrać na minimalnych ustawieniach w FHD.

 

Czytałem że np. przy wiedźminie 2 jest różnica pomiędzy 4 a 8gb pamięci. Różnica to brak doczytywania się poziomów, tekstur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowy ram zawsze się przyda, ale czy to się opłaca to już inna sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pc nie będę wymieniał przez najbliższy rok i to jest pewne. Później studia więc kasy brakuje a chciałby człowiek zagrać w AC Unity i Wieśka 3 tyle tylko że w przypadku tego pierwszego został trochę ponad miesiąc do premiery a Ubishit nadal nie podał wymagań sprzętowych. Na tym sprzęcie na spokojnie grałem w AC 4 na średnich, nawet trochę powyżej średnich ustawień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale założenie jest żeby zagrać w gry typu AC Unity oraz Wiedźmin 3 Dziki Gon. Założenie wynika z tego że nie będę wymieniał pc'ta w przeciągu 2 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...