Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

czupek91

Płyta główna Gigabyte GA-B85M-D3H

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Do sprzedania mam plyte glowna Gigabyte GA-B85M-D3H. Zakupiona 2 czerwca bierzacego roku w morele.net . Stan jak nowy nie widac na niej zadnych sladow uzytkowania, do dzis byla caly czas w obudowie nawet nie zdazyla sie przykurzyc :). Sprzedaje gdyz zaopatrzylem sie w duzo mocniejsza plyte pod oc wiec szkoda zeby ta lezala w pudelku. Oczywiscie w ogrinalnym pudelku z dwoma kablami sata 3 i zaslepka na tyl obudowy, komplet papierow itp. Plyta oczywiscie jest na gwarancji, 3 lata od momentu zakupu wiec zostalo jej jeszcze ponad 2.5 roku. Niestety nie wiem jak rozwiazac problem z dowodem zakupu na podstawie ktorego jest gwarancja bo kupowalem wtedy caly zestaw i razem z plyta na paragonie jest kilka innych rzeczy na ktore rowniez jest gwarancja 2-3 lata wiec wypadaloby mi go zatrzymac ale mysle ze mozna to jakos obejsc (kopia czy cokolwiek innego). Na zycznie oczywiscie moge towar wystawic na allegro ale trzeba bedzie doliczyc prowizje za to. Cena jaka mnie interesuje to 200 zl, pokrywam koszty wysylki. Mozliwy odbior osobisty na terenie Brzeska lub Tarnowa (woj. malopolskie).

 

W razie pytan czekam na odpowiedzi tutaj badz pw/ facebook https://www.facebook.com/mbystron91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...