Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mastero97

Problemy przeglądarkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Od niedawna, mam pewien problem. Pobrałem plik który posiadał w sobie coś w stylu ,,delta homes'', który zainstalował mi wirusa. Po usunięciu wirusa i uporaniu się z problemem zauwazyłem że nie działają przeglądarki. Pomyślałem że to jednorazowy problem, lecz po resecie nic sie nie zmieniło. Jest o otyle dziwne, ze gry czy skype działają ! myślałem że coś jest nie tak ustawione, lecz po wpisywaniu protokołów do tcp/ip nic nie ruszyło, resetowanie routera, karty sieciowej też nic, komenda ping wogóle nie działa a komenda ipconfig /renew wyświetla błąd że nie podłączono urządzenia. Wpisywałem adresy DNS lecz nic nie działa. Internet mam z asty. Wie ktoś jak się z tym uporać? Myślę e dałoby rade bez formata :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ludzie ,mam jakiegoś wira przeglądarkowego,gdy latam sobie po necie pojawia mi sie jakieś dziwne okienko-(( http://dlvr.adne.tv/bp?section=3755&type=2 )) niżej wielki czerwony napis -DALEJ- .przekierowywuje mnie na inne strony z reklamami , co robić ADWcleaner nie pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...