Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RoCkW

Knoppix a naprawa sterownikow karty graficznej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jakis czas temu moim oczom ukazal sie bluescreen z bledem 0xB4 "VIDEO_DRIVER_INIT_FAILURE". Komputer nie odpala zarowno w trybie normalnym jak i w awaryjnym. Dzisiaj znalazlem chwile czasu zeby sie za to zabrac i mialem robic format. Najpierw jednak siadlem na Knoppix'a odpalonego z plytki cd w celu przekopiowania paru "smieci" tak o by nie przepadly. Teraz w mojej glowie zrodzil sie pewien pomysl mianowicie rzeby sproboac naprawic ten problem z poziomu knoppixa. Wiecie, usunac jakos sterowniki od grafiki i wgrac nowe albo cos w plikach pogrzebac. Tak zeby normalnie odpalil, mam win 7 64bit, karta Radeon HD7870. Narazie to taka teoria, nie wiem czy jest to wykonalne i tu pytanie do was, idzie cos z tym zrobic? Czy tylko format? Generalnie znalazlem rozwiazanie tego problemu na jakiejs madrej stronie mianowicie "- Usuń sterownik w trybie awaryjnym a następnie uaktualnij/zastąp sterownik karty graficznej.". Wszystko pieknie ale mi tryb awaryjny rowniez nie dziala, stad pomysl czy by nie dalo sie tego zrobic z poziomu knoppixa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...