Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

spider1978

ASROCK 960GM/U3S3 FX czy do tej płyty głównej można wstawić procesor AMD X8 FX-8350? (125 W)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.W Grudniu zmieniam platforme. Z Phenoma II x4 955 mam zamiar przesiasc sie na FX X6 6350 i teraz pytanie ? jaka wziasc płyte głowna pod ten procesor.Moj budrzet na płyte to maks 350 zł.Myslałem na ta płytą Asus M5A97 R2.0 lecz nie posiada ona złacz pc express wersji 3.0 na czym mi zalerzy.Płyta nie musi byc jakas mocna to oc bo nie bede podkrecał proca ,jak zadnych bajerów z fi wi itp posiadac.Oprócz złacza pc express 3.0 wazne zeby posiadała jeszcze 4 wejscia na pamieci bo 2 giga lezy u mnie nie uzywane a w obecnej mam włozone 6 gb i ze wzgledu na 2 wejscia pamieci niemoge włozyc pozostałych 2 zeby miec te 8 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam odpowiedniego procka pod swoją pytę główną i zastanawiam się nad AMD X8 FX-8370E. Jest tyko jeden problem, czy płyta będzie w stanie go wykryć, czy będzie konieczność czekania na jakiś update biosu, który może wcale nie nastąpić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...