Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pisarz

Francuskie wozy


Rekomendowane odpowiedzi

Ktowy Waszym zdaniem producent w/w robi najlepsze samochody? Chodzi mi głownie o stylistyke, jakosc wykonania i wyglad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stylistyka - Peugeot

Jakość wykonania - Renault

Wyglad - Peugeot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peugeot.

Chociaż pozostałym też zdaża się popełnić coś ładnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Peugeot... :) Poprostu piękne autka! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze wozy?

Nissan

Honda

Mazda

 

Szkoda, że żaden z nich nie jest francuski :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare powiedzenie mechanika ze nie kupuje sie aut na F: Fiatow, Fordow i francuskich...

 

owszem zawsze mozna trafic cos dobrego vide moj Fiat 132, czy byly Pug 505 Break... ale reszta aut francuskich ktore znam albo ktore serwisuje moj ojciec to zdecydowana porazka... zarowno dla kieszeni wlasciciela jak i samych mechanikow....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Renault Espace (poprzedni model)

Citroen C2 VTS, C4 VTR

Peugeot 106, 307 CC

 

Te samochody są całkiem ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stare powiedzenie mechanika ze nie kupuje sie aut na F: Fiatow, Fordow i francuskich...

 

owszem zawsze mozna trafic cos dobrego vide moj Fiat 132, czy byly Pug 505 Break... ale reszta aut francuskich ktore znam albo ktore serwisuje moj ojciec to zdecydowana porazka... zarowno dla kieszeni wlasciciela jak i samych mechanikow....

moi rodzice maja miedzy innymi Citroena Xantie, o serwisie i czesciach oraz utrzymaniu to sie wole nie wypowiadac. Znaczy tak, jesli nic sie w nim nie psuje to wszystko jest ok, no bo Diesel a ON jeszcze w miare tani, a samochod pali ok6l/100km. A jesli cos sie juz popsuje, to raczej nigdy rachunek nie był nizszy niz 1000zł... :( to jest wlasnie minus, ze Citroen ma strasznie wysokie ceny, a o tym ze w autoryzowanych serwisach biora 100zł za 1h roboty nie wspomne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał Volkswagena Passata Coupe albo duże Audi - ale za chiny nie da sie tego podciągnąc pod francuskie auta :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Peugeot... :) Poprostu piękne autka! :)

A mi sie nie podobaja. Sa strasznie babskie. Do tego silniki wydaja nieciekawe odglosy, a ceny sa wziete po prostu z kosmosu :)

 

Co ro Renaulta, to nadal sa jakies niedorobione. Znajomy ma ta nowa Lagune i musze powiedziec, ze w zyciu bym tego nie kupil. Szczegolnie zawieszenie to totalna porazka. Wyglad tez taki sobie, zeby nie powiedziec brzydki.

 

Osobiscie bym chyba wybral Citroena C5. Bajerow tam tyle, ze glowa mala. No ale w samochodzie za 100K mozna sie spodziewac czegos wiecej niz trzymadelek na napoje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest wlasnie minus, ze Citroen ma strasznie wysokie ceny, a o tym ze w autoryzowanych serwisach biora 100zł za 1h roboty nie wspomne...

Wszystkie firmowe serwisy maja kosmiczne ceny. Kumplowi w Fordzie cos tm ze skrzynia sie stalo, to mu powiedzieli, ze naprawa wyniesie 4000... Pojechal do jakiegos poleconego przez kogos mechanika i mu to zrobil chyba za 700 zeta. Tak wiec zdzierstwo jest wszedzie. A najlepsze jest to, ze formowy nie ma nic wspolnego z jakoscia. Moga ci tak samo spartaczyc samochod, bo nieudacznikow teraz wszedzie pelno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peugeot :)

 

te duże są bardzo wygodne głównie na dłuższe trasy ... a te mniejsze zgrabne... i mam do nich sentyment ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się bardzo podoba ostatnia linia Citroenów C :E szczególnie C2, takim to bym sobie pojeździł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko peugeot :)

U mnie w chacie na początku był 205, potem 309 ( 1.9 GTI :E), teraz 306 :]

Może niedługo przesiadka na 307 :heartpump:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małe peugeoty wydają mi sie zbyt kobiece... 407 nie budzi u mnie większych emocji (troche przegięli z przednią szybą), 607 to juz inna para kaloszy, prawdziwa elegancka limuzyna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mi sie nie podobaja. Sa strasznie babskie. Do tego silniki wydaja nieciekawe odglosy, a ceny sa wziete po prostu z kosmosu :)

 

Co ro Renaulta, to nadal sa jakies niedorobione. Znajomy ma ta nowa Lagune i musze powiedziec, ze w zyciu bym tego nie kupil. Szczegolnie zawieszenie to totalna porazka. Wyglad tez taki sobie, zeby nie powiedziec brzydki.

 

Osobiscie bym chyba wybral Citroena C5. Bajerow tam tyle, ze glowa mala. No ale w samochodzie za 100K mozna sie spodziewac czegos wiecej niz trzymadelek na napoje :)

 

C5 to ja podziekuje... niedopracowana elektronika... ja wysiadam kumpla przez nia wycinali....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem na Renault . Po pierwsze i ostatnie bezpieczne !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
C5 to ja podziekuje... niedopracowana elektronika... ja wysiadam kumpla przez nia wycinali....

a co w C5 jest niedopracowanego? Mozesz podac jakies przyklady konkretne? :hmm:

 

BTW. ja bym sobie z chęcią łyknał takiego C5 (najnowszy model) z 3 litworym silnikiem i auto. skrzynią :E o łaaaaa..... tylko potem to utrzymać :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co w C5 jest niedopracowanego? Mozesz podac jakies przyklady konkretne?  :hmm:

 

BTW. ja bym sobie z chęcią łyknał takiego C5 (najnowszy model) z 3 litworym silnikiem i auto. skrzynią  :E o łaaaaa..... tylko potem to utrzymać  :kwasny:

W życiu nie wziąłbym nic z automatem, a już na pewno nie francuza... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W  życiu nie wziąłbym nic z automatem, a już na pewno nie francuza... :P

a dlaczego? :hmm: awaryjne sa te skrzynie czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię Peugeota, ale ich model 1007 mnie dobił. Brzydki, idiotyczne drzwi, zapewne kosmiczna cena, wogule same wady :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...