Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dentkapl

Mini- recenzja słuchawek Ozone Rage ST

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchawki te kupiłem 2 miesiące temu, kosztowały 110zł. Omówię tu tylko najważniejsze czynniki- kwestię wyglądu pominę. Do rzeczy:

 

Dźwięk:

Na tyle czysty że musiałem kupić zewnętrzną kartę dźwiękową aby nie było słychać żadnych zakłóceń.

 

Mikrofon:

Rewelacyjny, nie ma żadnego echa ani szumu, odczepiany, może być obrócony przodem lub tyłem.

 

Wykonanie słuchawek:

 

Kabel:

Nie jest w oplocie, a przy gumowych końcówkach przy jacku kabel wygląda jakby miał zaraz się urwać. Tu cieszy za to regulacja głośności, bardo ładnie wyprofilowana, pokrętło samo się nasuwa pod palec, dodatkowo znajduje się tam wyłącznik mikrofonu.

Muszle:

Są ok, uszy nie pocą się, nic nie boli, nie ocierają i nie ściskają. Tylko trzeszczą podczas stykania się z okularami. I gdyby ten plastik obudowujący muszle był ciut lżejszy.

Pałąk:

Zbyt łatwo się wygina, słuchawki słabo się trzymają na głowie, słabo działająca regulacja- z moimi chyba jest coś nie tak bo byle jaki ruch głową i słuchawki lecą, co do samego poszycia jest w porządku, nie boli głowa, ani nie poci się skóra.

 

Jakość wykonania:

 

Szału nie ma, jakość materiałów jest ok, nic się nie urywa, ale kable właśnie tak wyglądają- jakby miały się zaraz przerwać.

 

Ogólna ocena:

 

Biorąc pod uwagę wszystkie wady(ergonomia na niskim poziomie) i zalety(jakość dźwięku) w skali od 1 do 10 wystawiam ocenę 6.5/10

 

Ale jeżeli ktoś ma sporą głowę to te wady dla niego praktycznie nie istnieją, więc można śmiało pokusić się o ich kupno- Co do ceny- tak z 15 zł mniej i byłoby w porządku

 

Zachęcam do komentowania, jest to moja pierwsza tego typu recenzja, a zdjęć nie wrzucam z prostego powodu- wujek google służy z pomocą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...