Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Fhoox

Centrum Opery

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz przyznac sie, kto to?

no własnie, kto? :D Szczerze mówiąć nie spodziewałem się ;)

 

Ponadto teraz to jakoś wygląda, a pierwszy post wyraźnie nabrał kształtów i rozmiarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez skromnosc nie wspomne o tym ze autor tego posta przyczynil sie do przyglutowania topiku wysylajac raporta z prosba o powyzsze:)

No ale to tak na marginesie:P

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja chciałbym zgłosić, że nie działa link z pierwszego postu do skórek Opery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja chciałbym zgłosić, że nie działa link z pierwszego postu do skórek Opery.

Niestety spora ich liczba w pierwszym poscie nie dziala, ale to juz do autora tematu:)

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu. Czy istnieje jakies cóś:) w sensie programik do zapisania poza opera wszelkich zmodyfikowanych jej ustawien(czyli jakies skorki, przyciski, wyszukiwarki, paski narzedzi, itp), czy jednak trzeba mozolnie kopiowac sobie na piechote odpowiednie katalogi z profilu opery z odpowiednimi ustawieniami?

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przez skromnosc nie wspomne o tym ze autor tego posta przyczynil sie do przyglutowania topiku wysylajac raporta z prosba o powyzsze:)

No ale to tak na marginesie:P

Pozdr

To dobrze przynajmniej Tobie się udało, dzisiaj skrbłem PM do jednego z modów, tylko chyba nie poskutowało :( Ale ostatecznie ważne jest to, że temat jest przyklejony.

 

To ja chciałbym zgłosić, że nie działa link z pierwszego postu do skórek Opery.

poprawione :)

 

Niestety spora ich liczba w pierwszym poscie nie dziala, ale to juz do autora tematu:)

Pozdr

tzn. które?

fakt 1-2 nie działały (ale już były poprawione w poprzednim update'cie, przeklikałem (chyba) wszystkie linki i się wszystko otwiera, więc powinno być wszystko ok :)

 

@Binks

o ile mi wiadomo, takiego programu nie ma, ale oczywiście mogę się mylić ...

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy istnieje jakies cóś w sensie programik do zapisania poza opera wszelkich zmodyfikowanych jej ustawien(czyli jakies skorki, przyciski, wyszukiwarki, paski narzedzi, itp), czy jednak trzeba mozolnie kopiowac sobie na piechote odpowiednie katalogi z profilu opery z odpowiednimi ustawieniami?

skopiuj caly profil Opery. I po problemie.

 

A może by tak napisać jakiś backuper :) to jest myśl... żeby jeszcze do Zipa pakował... HMM :D w wolnej chwili mże coś skrobnę... ale to dopiero w sierpniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skopiuj caly profil Opery. I po problemie.

 

A może by tak napisać jakiś backuper :) to jest myśl... żeby jeszcze do Zipa pakował... HMM :D w wolnej chwili mże coś skrobnę... ale to dopiero w sierpniu.

Jedrzej, ale->

Niekopiowanie całego katalogu profilu pozwoli Ci też uniknąć potencjalnych problemów w przypadku instalacji nowszej wersji Opery.

A mi chodzi op cos "uniwersalnego" co by przenosilo wszystkie moje ustawienia do nowej instalki opery, bez wzgledu czu to bedzie wersja 7,costam czy 8, costam.

 

 

No chlopie:) Jak uda ci sie napisac takiego backupa to splynie na ciebie chyba wdziecznosc wszystkich uzytkownikow opery eraund de łorld:D

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedrzej, ale->

[KOD]

Niekopiowanie całego katalogu profilu pozwoli Ci też uniknąć potencjalnych problemów w przypadku instalacji nowszej wersji Opery.

ja nigdy problemów nie miałem :P zawsze tylko przed tym kasowałem cache. (uwaga -> dobry sposób na isntalację dla jednego użytkownika -> w pozostałych przypadkach faktycznie może sie skopać coś e scieżkami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przynajmniej, uz wszystkie linki z pierwszego posta działajet:)

Gód łork:) thx:

Pozr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to najlepsze jest :E :E chcialem se wejsc na strone opery to wklepalem do przegldarki www.opera.pl a gdzie wszedlem ? na strone o firefoxie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jest niezłe nic dziwnego że ff zdobywa taką popularność jak ktośtam słyszał o operze(jakiś niedoswiadczony użytkownik)więc wpisał www.opera.pl wszedł nie znalazł opery za to znalazl ff sciągnął i opery ju mu się nie chciało szukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to najlepsze jest :E :E chcialem se wejsc na strone opery to wklepalem do przegldarki www.opera.pl a gdzie wszedlem ? na strone o firefoxie :E

Faktycznie!

Uuu, ja nie wiem, czy to jest zdrowa konkurencja. Trzebaby nakablować gdzieś tam komuś na górze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie!

Uuu, ja nie wiem, czy to jest zdrowa konkurencja. Trzebaby nakablować gdzieś tam komuś na górze

historia już była. domena Opera.pl należy do jakiegoś gościa, który postanowił naspuć krwi firmie Opera Software wyciągając od nich kupę kasy za odsprzedaż domeny. Opera się nie daje ;)

 

BTW: ta osoba nie ma nic wspólnego z MoFo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu centrum mirandziarzy nie jest przyklejone? :P a czemu nie ma centrum firefoxa? :P czyżbym musiał się za to zabrac ? :)

 

btw.

good work, choć i tak opery nie używam i nie mam zamiaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czemu centrum mirandziarzy nie jest przyklejone? :P a czemu nie ma centrum firefoxa? :P czyżbym musiał się za to zabrac ? :)

 

btw.

good work, choć i tak opery nie używam i nie mam zamiaru.

Probuj szczescia:) Ja wyslalem raporta a w nim, jak sadze, na tyle przekonyjace argumenty ze ktorys z moderatorow uznal je za sluszne i topik przyglutowal:)

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie a moanowicie czy da sie zrobić żeby opera chowała się do traya po klikninięciu przycisku minimalizuj a nie tylko po naciśnięciu skrutu ctrl + h ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa problemiki. Może niezbyt poważne ale upierdliwe. Będę wdzięczny za pomoc.

W najnowszej wersji Opery przy włączonych pobraniach, zostają one przerwane przy zamnknięciu karty ze stroną skąd są ssane. Czy da się to jakoś zrobić, aby pobrania nie były pobierane?

I drugi problem. Podczas pracy w Operze (tylko) rozsypuje się grafika na dwa sposoby: ekran staje się nieostry, lub powiększa się ok 1/4 strony na cały monitor.

W tle wszystko działa. Problem znika po wyłączeniu Opery. Występuje to na różnych kartach grafiki (Nvidia) i sterownikach do niej. Ten problem dotyczył również poprzedniej wersji programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I drugi problem. Podczas pracy w Operze (tylko) rozsypuje się grafika na dwa sposoby: ekran staje się nieostry, lub powiększa się ok 1/4 strony na cały monitor.

W tle wszystko działa. Problem znika po wyłączeniu Opery. Występuje to na różnych kartach grafiki (Nvidia) i sterownikach do niej. Ten problem dotyczył również poprzedniej wersji programu.

to możliwe że masz coś z kartą, albo systemem, albo np. ramem. Nie słyszałem nigdy o takim przypadku.

A jak stery przeinstalowywałeś to użyłeś narzędzia takiego jak np. "Driver Cleaner" ?

 

W najnowszej wersji Opery przy włączonych pobraniach, zostają one przerwane przy zamnknięciu karty ze stroną skąd są ssane. Czy da się to jakoś zrobić, aby pobrania nie były pobierane?

nie rozumiem. Można jaśniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to możliwe że masz coś z kartą, albo systemem, albo np. ramem. Nie słyszałem nigdy o takim przypadku.

A jak stery przeinstalowywałeś to użyłeś narzędzia takiego jak np. "Driver Cleaner"

 

 

 

nie rozumiem. Można jaśniej ?

 

ad 1 Dzieje mi się to już od roku albo i dłużej. W tym czasie wymieniałem grafikę, sterowniki a i sam system też kilka razy, dyski też. Myślę, że to coś w sprzęcie - mobo, bo pamięć i procek też ruszałem.

 

ad 2 Mam otwartą stonkę na zakładce. Zasysam kilka elementów metodą "zapisz element docelowy jako ...". Zamykam zakładkę ze stronką i w tym momencie zatrzymują się transfery plików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne że Jędrziej znudzony ciągłym odpowiadaniem na te same pytania nia założył podobnego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bracia:) help please!

Nie chcialo mi sie szukac i kopiowac poszczegolnych folderow z ustawieniami, wiec skopiowalem ze starej instalki caly plik profilu i wrzucilem go na chama do nowo zainstalowanej opery. Ale nie wiedziec czemu zadne z poprzednich ustawien sie nie skopiowalo, musialem wszystko recznie ustawiac, to jeszcze teraz nie chce mi zachowac tych ustawien ktore sobie poprawilem. Czyli po zamknieciu i ponownym otwarciu, jedyne z tego co sobie poprzestawialem, to jest skorka. Paski narzedzi, przyciski sa defaultowe. Gdzie jest cos w stylu "zachowaj moje ustawienia po zamknieciu programu"?

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki inny problem. Wchodze sobie do jakiegos watku na forum, strona sie caly czas doladowuje (np jak jest duzo obrazkow) a ja sobie spokojnie czytam posty. Ale w momencie kiedy strona sie sciagnie w 100% to obraz przeskakuje do ostatniego lub srodkowego lub calkiem innego postu. Potem musze szukac tego posta na ktorym skonczylem czytac. Zdaza sie to bardzo czesto i jest to dosyc irytujace. Da sie cos z tym zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trailer bieda, chwalą się rzeczami które powinny być zrobione parę lat temu. Podtrzymuję, nie dam im zarobić pierwszy raz od 15 lat.
    • Dzięki, zaplanuję to sobie jakoś sprytnie, żeby jak najwięcej objechać w 2-3 dni. Katarzyna Niewiadoma wygrała Walońską Strzałę. 😃 W końcu, po 5 latach oczekiwania na kolejne zawodowe zwycięstwo, zmogła rywalki pięknym atakiem na kultowej ściance Mur de Huy. A było co podjeżdżać, bo ten piekielny kawałek od lat pokonuje najlepszych zawodników tej dyscypliny: Długość: 1 300 m Nachylenie: AV: 9,3%, MAX: 26% Przewyższenie: 120 m Wysokość: 240 m Cieszyłem się jak dziecko podczas transmisji, po drugim miejscu we Flandrii, wygrana wisiała w powietrzu.
    • Podobno bardzo dobrze. Nie gorzej niż francuskie. Testy mieli przez prawie cały 2022 rok, dodatkowo pomoc zachodu pewnie doszlifowała projekt. Budowa takiej armatohaubicy jest prostsza niż PzH czy Kraba.   
    • Większość natywnie, dynamicznie czy checkerboard lub FSR 720-1440p renderuje. Okazjonalnie do ~1800p, 4k z świeczką szukać
    • Cześć, zastanawiam się nad słuchawkami. Padły mi słuchawki nauszne AKG K 271 MK II, jedna przestała grać, koszt naprawy praktycznie zbliżony do nowych.  Do czego jeszcze mają służyć? Do wielogodzinnych montaży wideo oraz do słuchania muzyki. Jako, że zraziłem się do AKG (choć dźwiękowo nie można było im nic zarzucić, szukam czegoś innego. Wpadła mi w oko najpierw Audio-Technica ATH-M50x, później widzę niewiele droższy model Audio Technica ATX-M50xBT2, generalnie byłem zawsze na kablu, ale jeśli ten drugi model z BT jest równie dobry co ten wspomniany na początku, to czemu nie. Dźwiękówkę mam ASUS Xonar Essence STX. Proszę Was o poradę. Nie jestem też jakimś audiofilem, szukam czegoś co mi zastąpi AKG i będzie dobre zarówno dźwiękowo jak i komfortowo.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...