Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Fhoox

Centrum Opery

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Widzę, że temat wymiera wraz z procentami udziału Opery na rynku. Przyznam, że sam z niej od dawna nie korzystałem ze względu na słabą kompatybilność z niezbędnymi mi stronami. Teraz pytanie do użytkowników najnowszej opery. Jako, że Opera mimo wielu rzeczy którymi mnie odrzuciła ma przyciąga mnie co jakiś czas - aktualnie natchniony chcę powrócić do niej z przygody z liskiem.

 

Jak aktualnie wygląda wyświetlanie stron w operze? Z tego co się orientuje to już silnik chrome wieć nie powinno być problemów?

Mocno się odmieniła, ale jak z błędami itd. ?

Jak wasze wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś się orientuje dlaczego opera nie może uruchomić szitu od M$ znaczy sie silverlight na stronie http://ncplusgo.pl/Channel ?

FF i Chrome odpalają bez zająknięcia.

 

vWOmFA2.png

 

 

 

i jeszcze taka ciekawostka co do adblocka w operze beta:

 

jZbrkUl.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ta strona na operze działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dthlfwp

Dzisiaj zainstalowałem sobie przeglądarkę Vivaldi. Trochę przypomina starą operę 12, jednak nadal brakuje niektórych funkcji (brak synchronizacja na przykład). Polecam sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Playerów nie sprawdzałem bo brak konta ale zauważyłem że nie odtwarza mi niektórych filmików na niektórych stronach w HTML-jakiś błąd a dziś mi się opera wysypywała przy usuwaniu historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlotoUchy

Jak zmusić Operę aby zaimportowała loginy i hasła z Firefoksa? Podobno wszystkim działa, tylko u mnie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki, czy ktoś z Was korzystał czy nawet korzysta z aplikacji Opera Mail 1.0? Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość tworzenia sobie własnych katalogów, dzięki którym mógłbym grupować sobie wiadomości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Playerów nie sprawdzałem bo brak konta ale zauważyłem że nie odtwarza mi niektórych filmików na niektórych stronach w HTML-jakiś błąd a dziś mi się opera wysypywała przy usuwaniu historii.

jednak problem leży po stronie nc+

 

Przepraszamy,

przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje komponentów technologicznych, które są niezbędne do prawidłowego działania nc+ GO. Prosimy o użycie innej przeglądarki (Firefox, Internet Explorer, Chrome). Nad udostępnieniem serwisu na Opera już pracujemy. Szczegóły wkrótce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy do nowej opery 30 można dodać paski wyszukiwarek ?

wikipiedi

allegro

(ulubionej)strony z torrentami

 

zrezygnowali z wielu ciekawych opcji denerwuje mnie ta nowa opera tylko 5 raz próbuję sie przesiąść z 12.16

 

 

Jak w nowej operze działa menadzer haseł (enter+ctrl) ? istnieje on dalej wogóle?

Też chętnie bym dodał znów a to allegro c to ceneo itp.

to byla fajna opcja ;/

 

 

Jestem wierny operze juz ponad 10 lat ale naprawde coraz bardziej mnie to wkurza, nie przesiadam się bo nie na ma na co firefox to nie moja bajka, chroma nie chce bo mi nie pasuje a tych niszowych nie chce bo będą jeszcze mniej kompatybilne od opery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z Operą 39 na laptopie. Po zainstalowaniu chciałem usunąć domyślne "kafelki" ze strony szybkiego wybierania np. Allegro. Niby wszystko jest ok, wszystko się usuwa, ale po restarcie przeglądarki pojawiają się ponownie i tak za każdym razem. Zauważyłem też brak folderu Kosz w Zakładkach. Nie ma tego problemu na komputerze stacjonarnym. Zgóry dzięki za pomoc.

 

EDIT: po dzisiejszej aktualizacji wszystko jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Opere 39 i głośniki 5.1 . W systemie w menedżerze Realtek Audio HD mam wybrane wypełnienie subwoofera, czyli stereo gra na wszystkie głośniki. Pod Foobarem działa to idealnie. Ale z Opery (i Chroma) już nie. Opera ignoruje te ustawienie i gra tylko na dwa głośniki satelitarne omijając subbufer. Czy da się w jakiś sposób wymusić by dźwięk stereo np z YT leciał też przez subwoofer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie: A czy da się zrobić by Opera od razu otwierała pliki po zapisaniu ich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was zauważył taki mankament, w przypadku przeglądania video na fb po kilku sekundach (do minuty max) przestaje odtwarzać film, wracając do początku. Czy ktoś tak miał, wiecie jak to "naprawić"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - po włączeniu Opery zawiesza się cały system i restartuje komputer :/ Dziś zdarzyło mi się to dwa razy, boję się uruchamiać 3-ci raz. Ktoś coś takiego już miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam problem - po włączeniu Opery zawiesza się cały system i restartuje komputer :/ Dziś zdarzyło mi się to dwa razy, boję się uruchamiać 3-ci raz. Ktoś coś takiego już miał?

Masz najnowszą wersję? Sprawdzałeś na najnowszej wersji portable tj. 41.0.2353.46?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz najnowszą wersję? Sprawdzałeś na najnowszej wersji portable tj. 41.0.2353.46?

 

Teraz nawet nie wiem jaką mam wersję. Jak tylko uruchomię to crash systemu. Wczoraj działała normalnie, hmm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w Operze opcja płynnego przewijania? Bo pamiętam, że kiedyś była, a teraz nie mogę jej znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam dodatku, który będzie mi sprawdzał czy na rożne konta e-mail przyszła nowa wiadomość. Nie chodzi mi o konta gmail i outlook. Dodatek musi mieć możliwość dodawania własnych serwerów e-mail. CZy istnieje coś takiego do Opery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Może ktoś pomóc, mam problem z ciasteczkami oraz zapamiętywaniem haseł.

W Mozilli miałem tak, że jak ciasteczka były zaznaczone, to jak wszedłem na drugi dzień to już nie musiałem zaznaczać tego, że wiem itd, a tu codziennie muszę to robić. Jak to naprawić, abym nie musiał za każdym razem zaznaczać, że wiem.

Oraz problem z hasłami, np logowanie do ,,poczta onet, w Mozilli od razu wchodziłem na pocztę a tu codziennie muszę kliknąć ,,zaloguj'' Hasło i login jest zapisany, ale muszę wszędzie kliknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh gdzie ta stara dobra opera :(

 

 

Polecacie jakieś przydatne addony ?

Ja mam

auto refresh

adb

elimintator slajdów

yt downloader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze używam "Disable HTML5 Autoplay", do blokowania automatycznego odtwarzania denerwujących filmików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam zainstalowaną na laptopie Operę 42, która nie pobiera automatycznie aktualizacji np. dzisiaj. Na komputerze stacjonarnym wszystko jest w porządku, ta sama wersja Opery. Może ktoś wie gdzie jest problem? Z góry dziękuję za informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...