Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rss8

Urządzenie wielofunkcyjne.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Poszukuję Urządzenia wielofunkcyjnego kolorowe dla domu, szukam taniego w eksploatacji, nie koniecznie musi mieć wifi ale na pewno żeby miał lana i duplex. zastanawiam się czy atrament czy laser, Drukuje ok 50 stron miesięcznie. Max ile mogę przeznaczyć to 500-600zł, interesuję mnie nowe urządzenie, nie kupię używanego bo raz się już na takim przejechałem. Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze skanerem?

 

I uwaga. Laserówka będzie dużo droższa niż plujka, jeśli gadamy o kolorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na wielofunkcyjną, kolorową laserówkę ze skanerem i dupleksem 600 zeta będzie mało.

 

Kolorowe laserówki ze skanerem i dupleksem zaczynają się tak mniej więcej od 1300 zeta.

 

Ale na taką j.w, tylko że czarno-białą wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad czymś takim Canon Pixma MX535, Do tego są na allegro jakieś kasety z tuszem o zwiększonej pojemności xxl które starczają na 600 stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś o automatycznym dupleksie. Ten Canon tego nie ma. Zdecyduj się, czego oczekujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj faktycznie, duplex automatyczny, Mogę liczyć na jakieś modele. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np.: Mój link

 

 

Tylko sprawdzaj wybrane modele czy faktycznie duplex auto czy ręczny. Wyszukiwarka czasem kłamie. Celowałbym w Canona albo Brothera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, fakt. Pomyliłem tą funkcję z automatycznym, dwustronnym kopiowaniem. To nie jest to samo. Mój błąd.

 

edit

Atramentówki - jakiejkolwiek - Ci nie polecę. Nie mam sumienia, aby aż tak kogokolwiek krzywdzić. Z atramentem więcej kłopotu niż pożytku. Chcesz się pakować w kłopoty, rób to na własną rękę. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że tam te dysze zasychają, ale jest gwarancja w razie czego. Lasera sam używam, dużo drukuję i jest święty spokój, ale to dla rodziców potrzebuję a też nie chce wydawać 1000zł na drukarkę bo jak wydrukują 50stron na miesiąc to max. Czy są jakieś inne problemy z drukarkami tuszowymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli drukną choć kartkę na 2 tygodnie będzie dobrze, na moim urządzeniu nie drukowaliśmy przez około 2 tygodnie (mam atramentówkę Brothera) i nie było problemu, zamienniki nie zaschły, nic się nie zapchało, nie wiem jak jest z dłuższym okresem braku użytkowania, brothery mają opcję automatycznego czyszczenia się ale urządzneie musi być włączone cały czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli mieli byście wybrać po między Canon Pixma MX535 a Canon PIXMA MG5550 to która jest lepsza Waszym zdaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...