Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fdhjhf

Problem z Dropss'em

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem chce opisac a wyglada on tak: mialem internet w neostradzie i na bardzo przeciazonej lini moje pingi mialy okolo 1000+ a predkosc pobierania byla 0.20 - 0.50mb/s w ubieglym tygodniu przeszedlem do dropsa i mile zaskoczenie predkosc 5mb/s i wiecej. W ten weekend zauwazylem ze predkosc mi spadla do 1mb/s+ ale internet smiga duzo lepiej niz w orange. Wczoraj zauwazylem ze predkosc pobierania jest slabza niz w neostradzie mimo iz internet w dropsie(netii) dziala widocznie lpiej, badziewna neostrada pobierala mi z predkoscia w nocy po 500kb/s a dropss z neti ciagnie mi mniej niz 100kb/s dodatkowo jak sprawdzam predkoci internetu na speedtest.net to ciagle laczy mi sie z serwerem kolo poznania mimo iz moje miejsce zamieszkania jest pod szczecinem, niesety tu gdzie mieszkam moge miec albo orange albo dropsa i nic wiecej. Czy ktos wie jak rozwiazac problem? zalezy mi na tym zeby ten drops co smiga zauwazalnie lepiej niz neo sciagal z lepsza predkoscia wydaje mi sie ze cos mam zle przypisane. Dodatkowo jak dzwonilem do dropsa to jakas mila pani mi powiedziala ze predkosc ktora jest na moim laczu powinna byc 7mb/s. Router mam z neti wiec byl juz ustawiony firmowo od nich. Czy to wina dns? nie wiem jak to roziazac a Pani na infolini po prostu jest zielona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...