Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

david1080

Razer Carcharias, karta zintegrowana, problem - słychać w komunikatorze dźwięki systemowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otoz probowalem juz praktycznie wszystkiego dlatego zwaracm sie z tym do Was, widzialem podobne tematy na Google ale zaden nie rozwiazal problemu..

 

Mam do kompa podlaczane tylko sluchawki przez jacki do tylniego panelu (green i pink) ale kiedy np. rozmawiam przez skype czy ewentualnie jaki kolwiek komunikator glosowy typu mumble. wszyscy slysza przez sluchawki to co robie np. slysza muzyke z Windows player, Youtube, probowalem wszystkiego wylaczylem stereomix w panelu glownym, Bawilem sie suwakami w VIA VDECK, zostala mi taka zlaczka pod ktora wpinam jacki i wyjscie jest na usb i kiedy podlaczam przez usb mam to samo,probowalem bawic sie w programach dodatkami typu wyciszenie echa ale tez za duzo to nie pomoglo,juz koncza mi sie pomysly, Mam nadzieje ze znajde tutaj rozwiazanie bo to juz zaczyna byc irytujace gdy rozmawiasz i w tym czasie sluchasz muzyki i nie mozesz sie odezwac bo wszyscy beda slyszec i bedzie im to przeszkadzalo... Prosze o pomoc.

 

tutaj podaje wszystkie zbedne info:

 

Win 7 64 bit

Sluchawki Razer Carcharias (podpiete do tylniego panelu pink i green)

plyta glowna : ASUS M4N68T-M-V2

Bios Wersja 1001 (najnowsza jaka znalazlem na stronie producenta)

Karta dzwiekowa zintegrowana

 

Z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo miałem ten sam problem na podobnej integrze, pomogło mi dokupienie karty dzwiękowej USB Steelseries.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie obejdzie sie bez kupna karty dzwiekowej ? chce byc pewny zeby nie kupic czegos i znow pisac ze mam to samo z dzwiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...