Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marin959

Problemy z odtwarzaniem plików zdjęć w przeglądarce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dosyć nie przyjemny problem z pzreglądarkami, mianowicie chodzi o odtwarzanie filmików na różnych stronach czy nawet youtube, czesto wyskakuja błedy krytyczne na komunikatorze GG , nie moge pobierac nawet najmniejsyzch plikow ponieważ pobieranie zatrzymuje sie np 1MB przed końcem i nie można nic dalej zrobić. przestały działać niektóre programy np programy do pobierania mp3 z youtube wyskakuja jakies błedy, Nie kiedy wyskakują blędy gdy chce odświeżyć pulpit wyskakuje biała strona i pisze że ekspplorator Explorer pzrestał działać.. sprawdzałem antywirusami niemam zadnego wirusa czysciłem pzreglądarki odinstalowalem zmieniałem wszystko sprawdzalem wtyczki jak flesh player tez wymienialem filmiki często zatrzymują sie na buferowaniu chodz zbuferowany jest duzy kawalek i pisze 100% odtwarzacz nie chce iść dalej, załączałem nawet program taki jak Combo fix który też zbytnio nie zmniejszył mojego problemu i problem sie powtarza... proszę o pomoc

post-501981-141383589349_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...